Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja december 13-ra?...

Ki nem várja december 13-ra? Mikor teszteltek leghamarabb?

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 20:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ééén 😀 Első clostis hónapom, 13. próbálkozós Hónapunk.. Pénteken tuti el lövök egyet 😀 aztán ha nem jön meg akkor vasárnap vagy hétfőn reggel. Második.baba lenne. Te mikor tesztelsz? Hány hónapja próbálkoztok? ☺
2015. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
5. hónap. Ma vettem egy Valentin (10-es) tesztet. Nem tudom mikor lesz bátorságom ellőni.
2015. dec. 7. 21:37
 3/36 anonim ***** válasza:
Én is pont arra a napra nem várom, szintén 5. próbálklzós hónap, és második gyermek lenne, ha jönne. 12-nél hamarabb nem merek tesztelni.
2015. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Igaz, én december 16.-ra nem várom, de remélem nem gond, hogy írok. Első stimus hónapom, clostyval és choragonnal. L. :)
2015. dec. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Dec 12-15. körül nemvárom (nem pontosak a ciklusaim, van néhány nap eltérés). Tesztet csak akkor veszek, ha már 5-6 napja késik. Azért nem előbb, mert akkor nega eredmény esetén is ott lesz az a "mi van, ha mégis terhes vagyok, csak korán teszteltem" érzés. Ezt nem szeretném, így inkább kivárok. Még semmi tünetem nincs. Sem babára, sem menstruációra utaló. Leszámítva, hogy kb. minden második gondolatom a terhesség körül forog, de gondolom, ezzel itt mindenki így van. Drukkolok mindenkinek!!! :)
2015. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
(5. válaszoló vagyok) Nem írtam, hogy 4. baba lenne és első próbálkozós hónapunk. Mindig négyet szerettem volna, de csak az elős jött könnyen, másik kettőre majdnem egy évet várni kellett. Ezért is kíváncsi leszek, mikor sikerül a negyedik. :)
2015. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Clostyt mire szedtek?
2015. dec. 8. 12:37
 8/36 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt peteérésem, arra szedtem a clostilt. Nagyon reménykedem, annyira lassan telnek a napok 😀😑 Görbétek van? ☺ Tegnap óta elkezdtek fájni a melleim, amik amúgy nem szoktak soha.. Hátha.. ☺
2015. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

[link] ez az enyém ☺

Az ovum tutira a 19.napom volt, nem pedig ahova behúzta. Az együttlétet csak ovukor jegyeztem fel. ☺

2015. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 11-re nem várom. A melleim leszakadnak de mondju az szokott menszesz előtt is fájni. Viszont ami fura az az, hogy ilyenkor már görcsölni szoktam most meg semmi. 3 nap és kiderül. ;) megy a drukk mindenkinek!
2015. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!