Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes tünet nélkül?

Lehetek terhes tünet nélkül?

Figyelt kérdés
Már 4 napott késsik a menszeszem de nincs terhességre utaló jelek. Nem rendszeres a menszeszem de ennyit még nem késset. A parátommal nem védekezünk de nem megy bennem el.
2015. dec. 7. 20:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
előváladékról hallottál már?
2015. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen. De nincsenek tünetek.
2015. dec. 7. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem mindenkinél lépnek fel kora terhességi tünetek, (anyukámnak úgy van három gyereke, hogy se hányingere, se más panasza nem volt egyikünkkel sem), másrészt akinek van, annak is jellemzően később jelentkezik, nem egyből a menstruáció kimaradását követően.


Bízzunk benne, hogy neked más okból késik, de gondolom, azzal azért tisztában vagy, hogy mit kockáztatsz, ha a megszakított közösülésre bízzátok magatokat (feltéve persze, ha nem tudnátok örülni egy meglepetés babának).

2015. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezzen a héten megyek nőgyógyászhoz fogamzásgátlót íratni.
2015. dec. 7. 20:49
 5/11 anonim válasza:

ez nem betegség hogy pár napon belül tünetei legyenek :D

sokan vannak akik 4-5 vagy akár 6 hónapos terhességig ők maguk sem tudják hogy azok! :D keress csak utána ilyen sztoriknak, szóval az hogy 4 nap alatt nem volt "tünet" hát ez abszolút semmit nem jelent.

a tapasztalatlanságodból ítélve elég fiatal lehetsz, és azt vettem észre murphy törvénye nem kegyelmez, rengetegszer a hozzád hasonlók szívják meg. szerintem csináltass egy tesztet.

2015. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:
beszélj erről a nődokiddal
2015. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5 terhességem volt, 5 gyereket szültem, Egyiknél sem volt tünetem, csak nem jött meg.

Miért nem védekeztek,ha nem akartok gyereket? A megszakítás nem védekezés!!!

2015. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy gyerekem van, de vele sem volt semmi tünetem.


És a legfontosabb tünet nálad jelentkezett: nem jött meg.

Szóval azért csinálj egy tesztet mielőtt a dokihoz mész.


Ha nem szeretnél gyereket, akkor védekezz! Mert a megszakítás nem az!

2015. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt hányingerem vagy bármilyen rosszullétem, csupán erre alapozva nem lehet kizárni a terhességet. Tesztelj!
2015. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
jó nagy idióta vagy kérdező :D
2015. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!