Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehetett ez a verzes szeru?

Mi lehetett ez a verzes szeru?

Figyelt kérdés

Eloszor is szeretnek elnezest kerni az ekezet miatt,de mindjart indulok dolgozni es igy gyorsabb ,de vszinuleg olvashato :)

Az a problemam,hogy a 15.napon reggel volt nagyon keves nyalkas,rozsaszines veres szeru folyasom vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. De csak pisiles utan kozvetlen,mikor megtoroltem magam. Elkonyveltem,hogy akkor most megfog jonni. Ra is keszultem,de semmi... Ma vagyok a 17.dpon,reggeli tesztem negativ es nem is jott meg! Mi lehetett ez?


Nem szedek gyogyszert,nem tudom mi miatt nem tud felszakadni. Nincs gorbem,nem vezetek,de hatha van itt valaki aki tud nekem tanacsot adni. Elmenjek orvoshoz,vagy varjak meg?


Koszonom szepen a valaszokat :)


2015. dec. 11. 08:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja gyorsan meg valami,hogy ovu teszteltem,elvileg felidoben lett pont pozitiv. De mindig igy szokott lenni. Szep napot :)
2015. dec. 11. 08:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ismeteld meg a tesztet hetvegen es ha negativ verzes sincs akkor ugy doki! Drukk :)))
2015. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!