Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátom a csiklómra...

Ha a barátom a csiklómra élvez és utána kinyal, attól lehetek terhes? 20 L

Figyelt kérdés
Általában szeretkezéseknél a barátom a csiklómra élvez és utána, ha nem élveztem még el, akkor vagy ujjazni szokott vagy pedig kinyal. Így a spermától lehetek terhes?

2015. dec. 12. 19:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
23%
Kéne a fa**omnak ilyen barátnő
2015. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

9es, én is ezen öklendeztem egy sort :D fene a gusztusát :S


kérdező, lehetsz terhes, de ha eleve nem is védekeztek, akkor oly mindegy...

2015. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
41%
12-es köszi akkor nem csak nekem jutott ez eszembe :D és pont fehércsokit ettem mikor olvastam a kérdést :D :D :D
2015. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Aki a kérdésemre válaszolt köszönöm szépen, aki viszont fanyalog és nem a kérdésre válaszolt, annak ajánlom a szövegértelmezést. A kérdés nem az volt, hogy kinek mi a véleménye a spermás játszadozásról, hanem az, hogy lehetek-e tőle terhes. Nekem nőként izgató, ha a pasi utána smárolni is hajlandó a csajjal, ha a szájába élvez, a nyalás az pedig még izgatóbb így. Nem szeretem az olyan pasikat, akik finnyáskodnak a saját spermájuktól, az ilyen problémázó pasikkal nem jó a szex. Én szeretem, ha a számba, az arcomba élvez a pasi, és mindenemen szeretem érezni. Sajnos a nők többsége nem szereti, ha a pasija a szájába és arcra, stb. helyekre élvez, ezek a nők is finnyásak és ha be is vállalják, akkor csak azért, mert imponálgatni akarnak a pasinak, én viszont nem a pasi miatt, hanem mert élvezem és a pasi is és ha a pasi még ezekbe a spermás játszadozásokban is benne van, akkor az extrán jó.
2015. dec. 13. 00:27
 15/29 anonim ***** válasza:
15%

Igen lehetsz terhes, ha az ujjával vagy a nyelvével bekerül a sperma.


Érdemes inkább úgy csinálnotok, hogy előbb ő kinyal, és utána a hasadra vagy a köldöködbe élvez, és onnan nyalja ki, és úgy csókolóztok. :)

Mi szoktuk így, mert egyáltalán nem rossz az ilyen fajta spermás játszadozás, mi is szeretjük. Barátnőmet is nagyon felizgatja amikor kinyalom a puncijából a spermámat. :) Miután beleélveztem, imádja ha ráülhet a számra, és így nyalom ki a punciját, és a spermámat. :) Utána hosszan szoktunk csókolózni még. Amikor meg a szájába élvezek, akkor sokszor csókolózunk utána közvetlenül úgy, hogy még nem nyeli le, és egymásnak párszor átadjuk a spermámat. :)

2015. dec. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó elolvastam a kérdést akkor már fordult egyet a gyomrom a te válaszod után meg tényleg hánytam , finnyás vagyok és ez tényleg nagyon beteges undorító , nics semmi bajom a spermával , de amikor a számba élvez a párom le nyelem egyből nem játszadoznék ott azzal a pasimmal , csak kicsit érezném undinak meg férfiatlannak,hogy szájába vesz a spermáját , meg amikor bennem megy el semmi pénzért nem .. engedném hogy kinyalja , és szerencsére nem olyan bolond hogy vágyna ilyenekre.
2015. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
50%

Kedves #16-os!


Attól hogy mi ezt szeretjük, nem kell neked is szeretni, nem kényszerítünk ilyesmire.


Én azt tartom betegesnek, aki olyan dolgokat olvasgat, és ráadásul még válaszol is rá, amitől hánynia kell. Miért kínzod magad? Kényszerítettek hogy elolvasd, vagy esetleg gyomorpanaszaid enyhítése miatt hánytatod magad? Ha viszont önszántadból olvasod és írod, akkor kissé mazochista jellemnek tűnsz nekem. :)


További szép napot! :)

2015. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Basszus 20 éves vagy? Tuti? Ez nagyon gáz,igen lehetsz terhes simán ennyitől.
2015. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%
17#Szerintem nem az a gáz hogy elolvastam mert feljöttem és megnéztem a kérdést és olvasgattam a válaszokat , az a gáz hogy ilyeneket megosztol név nélkül de akkor is hányinger keltő semmi mazoistaság nincs bennem ;) Az a gáz hogy vanak ilyen beteg emberek akik erre élvezkednek hogy eszik a saját spermájukat
2015. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
47%
Úristen, és az a köcsög kinyalja a saját g.ecijét? xDD
2015. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!