Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azzal a problemammal fordulnek feletek, hogy paranoias lettem.. A parom szerint bekepzelemmagamnak a terhesseget..(remelem igaza van)

Az utolso menszememet(november29) koveto napon(30), illetve 5-en fekudtunk le, termeszetesen vedekeztunk, es bennem bent el, vagyis igazabol a gumiba. Azota neha faj picit a hasam es most mar azt is latom h mozogna a hasam. Van-e esely arra hogy tenyleg terhes vagyok? Illetve ha nem, mit tudnek tenni h eltunjon ez a paranoiam?

( 2-3 eve is volt ehhez hasonlo, tszteket is vettem akkor, ami kimutatta hogy nem vagyok terhes, de ugyan ugy feltem.. Valami mas lehetoseget nem tudtok?)



2015. dec. 19. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha terhes is lennél, a hasad "mozgását" leghamarabb márciusban éreznéd.

Amit érzel, az bélmozgás.


Paranoiára pedig pszichológust ajánlok.

2015. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen nem 1x mert szeretnék kisbabát :) én fantom terhességnek hívom ami anyit tesz hogy anyit gondolsz rá meg várod a tüneteket hogy szinte beképzeled magadnak és a szervezet van hogy reagál is rá nagyon csalóka. ezért nem élem bele magam hanem inkáb türelmesen várok.
2015. dec. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!