Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha március 5. -én volt az...

Ha március 5. -én volt az aktus, és sikerül a baba akkor mikor mutatja ki legkorábban a terhességi teszt? Mensesemnek már meg kellett volna jönni, de nem ciklus közepén volt ovum, hanem menses előtt 5-6 nappal.

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha menstruáció előtt 5-6 nappal volt ovud, abból nem lesz terhesség, sajnos :( Biztos vagy ebben? Ha késik akkor már tesztelhetsz egy érzékeny teszttel :):) Ne add fel :) Szurkolok :)
2010. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk márc.7-én volt az aktus amiből esetleg baba lehetne tegnap kellett volna megjönnie de még semmi.Holnap reggel fogok tesztelni ha addig semmi sem változik.Folyamatosan úgy érzem hogy meg fog jönni de mégsem.Remélem baba lesz.Neked mióta nem jött meg?Talán te is tesztelhetsz már.De ha menses előtt volt az ovud akkor azt még nem mutatná ki.Ovu tesztet használtál?
2010. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Nekünk is márc.07-én volt akciónk, menszi előtt 3nappal (35napos ciklus)a 11.napon márc. 18-án reggel már pozitívat mutatott a teszt, előtte még semmit (spontán peteérés:-). Tegnap a doki megvizsgálva természetesen /4hetes körüli/még csak megvastagodott méh nyálkahártyát és egy árnyékszerű petezsákot látott. Két hét múlva megyek vissza.

Szóval minden lehetséges:-)neked már bőven mutathat pozitívat a teszt. Tesztelj! várom a fejleményeket:-)

2010. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!