Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély, hogy terhes...

KelemenVikii kérdése:

Mennyi az esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátom betette nekem de nem teljesen csak egy kicsit.Ezelőtt még nem csináltuk,szűz vagyok.Nem védekeztünk és egyikünk sem ment el.16 éves lány vagyok.A menstruációm pár napja múlt el.Az utálkozó kommentelők kíméljenek,tudom mekkora hülyeséget csináltunk!

2015. dec. 22. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Épp elég ahhoz, hogy esemény utáni tablettát vegyél be, ha még nem telt el azóta 72 óra.
2015. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most történt pár órája..
2015. dec. 22. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha betette neked, mindegy mennyire, akkor már nem vagy szűz. Csak hogy tudd.
2015. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jo tudom de most nem ez a lényeg. Miközben írtam nekem is eszembe volt
2015. dec. 22. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:
egyszeruen nem ertem hogy ha mar dugtok akkor miert nem csinaljatok normalisan?
2015. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy indult csak eléggé belejöttünk vagy mi és nagyon aggódunk.
2015. dec. 22. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ,ha mondjuk a barátod elötte pár órával maszturbált esetleg ,akkor elég sok az esély.Ha ennyire aggódsz írass eseményutánit ,nem egyszerübb?Legközelebb meg húzzon gumit...
2015. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ettől terhes lennél. Egyáltalán nem kell esemény utáni tabletta. Csak a szerezeted kavarná meg.
2015. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nagyon nagyon nagyon szerencsétlennek kell lenned ahhoz, hogy ettől teherbe ess. Mi a párommal 2 évig csak a megszakításos módszert alkalmaztuk, nem lettem terhes. 72 órásat meg be ne vegyél erre...
2015. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mi a párommal 2 évig csak a megszakításos módszert alkalmaztuk, nem lettem terhes. "


ò, mi is evekig azt csinaltuk. Aztan egyszer csak...

2015. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!