Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelnétek a helyemben?

Mikor tesztelnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A ciklusom 28 napos és pontosan a 14.napon volt az ovulációm. egy hétre rá Szombaton erősen görcsöltem és azóta is enyhe görcseim vannak lent a hasam alján a melleim is nagyon fájnak. mikor tesztelnétek a helyemben? szerintetek ezek a görcsök a beágyazódás jelei lehetnek?
2015. dec. 29. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a kimaradt menzesz másnapjának reggelén.
2015. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

azóta voltatok együtt mindennap a pároddal?ha igen,ha nem aktus után 3héttel már 100% pontosat mutat a teszt!(2hét után is mutatná,de még mindig nem elég érzékenyek a tesztek).


Pálmafás ovuteszttel nézheted,az tud jelezni,úgymond jóstesztelni tudsz :))))

2015. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En mensi elott 5 nappal teszteltem egy Predictor Earlyt (Rossamnnban 1200 ft) az 10-es erzekenysegu,mar akkor hatarozottan pozitiv lett. Amugy 1 hettel az egyuttletunk utan ugyanilyen tuneteim voltak,valoszinuleg a beagyazodast ereztem akkor. :) Szoritok neked! ;)
2015. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) Remélem nekünk is sikerült 2 baba lenne de már nagyon várjuk Neked 1. baba?
2015. dec. 29. 23:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Koszonom :) En is gratulalnek neked szivesen :) Nem,mar masodik babamat varom. Mar van egy 5 eves fiam. :) Neked mennyi idos a kicsi?
2015. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De jó is lenne :) Lehet hogy holnap tesztelek egyet 1ésfél éves a kislányom és jó lenne már egy kistesó. Szerinted van rá esély?
2015. dec. 29. 23:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Esely mindig van :) Akkor ezek szerint tudatosan probalkoztok!? Mikor kene megjonnie?
2015. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen és ez az 5.hónap és eddig sajnos nem jött össze. DE az volt a gond hogy 32-33 naposra tolódott ki a ciklusom ami addig pontos volt.28 nap. És ebben a hónapban éreztem hogy 14.napon volt az ovum.és azért reménykedem mert ezek szerint vissza állt 28 naposra. és a tünetek is erre utalnak.de félek hogy negatív lesz :(
2015. dec. 29. 23:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Probalj meg,nem ragorcsolni a baba temara! Tudom hogy nehez,foleg ha akarod (vagyis en nem tudom mert sosem voltam ilyen helyzetben) En nagyon szoritok nektek,legy pozitiv,hatha most visszaall a ciklusod is az eredeti kerekvagasba. Valoszinuleg eddig azert nem jott ossze. Hatha most igen. Ha teszteltel irj! Nagyon szoritok! +++++
2015. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk rá görcsölve a babára :) csak mos ezek az időpontok pont úgy jöttek ki ahogy elvileg kéne. persze ez nem azt jelenti hogy 100% hogy össze is jött. de persze jó lenne. Ma mégsem teszteltem, megpróbálom kivárni a szombatot(nem várt napját) vagy Vasárnapot. Elég nehéz de nem akarok csalódni, igy hogy esetleg késöbb +is lehetne. Neked viszont gratulálok :)
2015. dec. 30. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!