Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Puregon injekció mennyibe...

Puregon injekció mennyibe kerülhet? És mennyire jó ez a szer a peteérés segítésére? Bevált valakinek?

Figyelt kérdés

A clostilbegyt sajnos nem használt, így a doki most ezt szeretné felírni, de nem tudom mennyibe kerülhet, ezért ha valaki tud kb. árat, nagyon megköszönöm.

Az injekcióról szeretnék véleményket kérni, mind pozitív mind negatív értelemben, mert még sosem használtam.

Előre is köszönöm!


2010. márc. 25. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szedem a clostit, van is petém csak épp megfoganni nem akar. Én tegnap kaptam tüszőrepesztő szurit és choragon volt a neve. És képzeld az orvosom mondta ezt a másik fajtát amit te kérdezel és azt mondta, hogy ugyanolyan mint amit én kaptam, csak sokkal drágább. Az enyém 9000ft ,3 ampulla. Én már a mult hónapban is kaptam ilyet de nem sikerült, ha most is kelett.
2010. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A Puregon-ra ha rákeresel, akkor kiadja az árát a net. (Amit én találtam, az kiszereléstől függően 8-25 e Ft között van.)

A Puregon tüszőérlelő, míg a choragon tüszőrepesztő. Nem ugyanarra van.

2010. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!Én most váltottam ki a Puregont 25000 ft-ba került.A hatását még nem tudom mert ma kezdem el beadni.
2010. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia nekem használt a puregon.Május hetedikén volt inszemem és elsőre sikerült.Most van egy 6hetes pocaklakóm. :)
2010. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, szívből gratulálok a pocaklakóhoz!!! Boldog pocakos hónapokat! szuper hogy elsőre sikerült az inszem.

Nekem tegnap volt az első inszem, hát majd meglátjuk. Nagyon reménykedem, de sajnos a férjem eredménye tegnap nem volt a legjobb, pedig előtte igencsak jók voltak. Nem értem.

2010. júl. 1. 08:33
 6/6 anonim válasza:
Szia én az utolsó válaszoló vagyok.Sikerült az inszem? Nagyon drukkolok nektek.Mi már 16 hetesek vagyunk:)
2010. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!