Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt barátommal arra jutottunk hogy mostmár ideje lenne hogy megtörténjen. Kijelentette hogy utalja a gumit ezért had tegye be egyszer. Betette es kisebb szünetekkel ez többször is megtörtént. Nagyon figyelt hogy ne menjen belèm de mégis... Így mennyi az esélye a terhességnek? Kicsit be vagyok parázva

2016. jan. 2. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Benned ment el?


Mert akkor siman lehetsz terhes!


A ferjem is utalja a gumit meg is felhuzza

2016. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki hülye az ne dugjon
2016. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ment belém
2016. jan. 2. 12:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak félreértelmezhetően írtam le véletlenül
2016. jan. 2. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, melyik ciklusnapon vagy. Igen, van esély a terhességre. Akkor is, ha nem élvezett el. És előváladék is jöhetett. Tudod, egyetlenegy sperma is elegendő a megtermékenyíéshez. Gondolom, gyereket nem akartok. Te is kijelenthetted volna, hogy útálod az abortuszt, ezért gumi nélkül neked ugyan be nem teszi.

Mert most ugyan lehet, hogy szerencséd volt, de így nem akar gumit használni a pasid később sem, szóval vagy a sarkadra állsz, vagy lesz egy szép pozitív teszted, amikor nem igazán kellene.

Bocs, ha durva voltam, voltam már ebben a helyzetben és akit lehet, megkímélnék ettől.

2016. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!