Most akkor mi ez?

Figyelt kérdés
Előre is szégyellem magam, hogy ilyen kérdéssel kell idejönnöm... Szilveszterkor elveszítettem a szüzességem. Bulihoz méltó módon nem voltunk teljesen felszerelkezve, nem volt teljesen megfelelő hely és nem is tudok mindent teljesen biztosan felidézni. Nem védekeztünk, de csak néhány másodpercig volt bennem és nem is ment el. A menstruációmnak a napokban kéne megjönnie, néhány napja már éreztem a szokásos hangulatváltozást, de azóta semmi, esetleg ma este éreztem a hasamat, de nem azt a szokásos görcsöt. Mindemellett néha hőhullámaim vannak, émelygek és alig eszek. Ezeket inkább valami betegségnek tulajdonítanám. Csak simán beteg vagyok és már túl sok mindent magyarázok be magamnak, vagy ez ennél komolyabb?

2016. jan. 3. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:

72 órán belül be lehet venni tablettát. Sürgősségin felírják. Nekem az első terhességemkor nem ment el bennem a párom. Bár ha most kellene megjönnie, és rendszeres a havid, kicsi az esély terhességre.

A tüneteiddel ne törődj, az agyad is dolgozik!

2016. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:

Bemagyarázod magadnak. 2 nappal az esemény után még nem érezhetsz semmiféle terhességi tünetet. Ettől persze még teherbe eshetsz, de annak nagyon-nagyon kicsi az esélye. Ha megjön a mensid, és olyan, annyi ideig tart, mint általában, akkor megnyugodhatsz. De egyrészt egy óvszert tarts magadnál egy diszkrét, de elérhető helyen(mondjuk a táskádban), másrészt ne rúgj be annyira, hogy ne találd meg, ha szükség van rá.

Nem tudom, milyen idős vagy, de ha nagyon tini, akkor nem baj, ha egy-két évre elmegy a kedved az újabb próbálkozástól, végülis asszem nem ez volt az eszményi szeretkezés, ezt azért gondolom, te is belátod. De azért ne vegye el a kedved egy életre :)

2016. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mennyire lenne durva bevenni a tablettát?
2016. jan. 3. 00:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszélyes, de ha úgy nézed, sokkal jobb, mint egy nem kívánt terhesség.
2016. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Hát, azért a 72 órást hiába hívják így, minél később kezdik el bevenni azon a 72 órán belül, annál kisebb a hatásfoka. Az, hogy lórugásnyi, meg összezavarhatja a ciklust, tényleg nem tűnik rosszabbnak, mint a nem kívánt terhesség, de lehet, hogy felesleges, mert annyira kicsi az esély a teherbesésre. És ha most nem áll módjában a kérdezőnek azonnal az ügyeletre rohanni, utána meg az ügyeletes gyógyszertárba (bár nem tudom, lehet, hogy tiniambulancián a kezébe nyomják a gyógyszert a páciensnek? én csak felnőttkoromban jártam így, nekem mennem kellett gyógyszertárba éjjel...) Szóval ha csak holnap indul el felíratni a gyógyszert, akkor már nagyon ki lesz centizve az a 72 óra...
2016. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. :( Írtam is neki, ha rendszeres a ciklusa, és pár nap múlva kell megjönnie, kicsi az esélye. De bármit azért nem tennék rá, hogy nem lehet terhesség belőle. Úgy meg nem lennék korrekt. Természetesen neked is igazad van!
2016. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha nem emlékszel a részletekre, akkor mennyire biztos, hogy "csak pár percig", meg hogy nem ment el?

A többi dolgot már leírták...

2016. jan. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes csak az agyad ráparázott.lehet kicsit késni fog de csak azért mert a testednek is új élmény volt a behatolás.nyugi de legközelebb kicsit legyetek jobban észnél!!
2016. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!