Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátomnak és nekem is ez volt az első és az elején használtunk gumit aztán ő levette mert így is kiakarta próbálni.Természetesen nem ment el bennem és azt is tudni kell,hogy nehezen élvez el.

Azért mégis aggódok mert menstruáció után vagyok 6 nappal és a következő menstruációmig még sokat kell várni.

72 órás tabletta már nem jöhet sajnos szóba.

Normális válaszokat kérek.

19/L 19/F



2016. jan. 3. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges persze, de az is lehet, hogy csak azért fog majd késni, mert stresszeled magad. Én sosem csináltam ilyet, de az előváladéktól is lehet teherbe esni.


(az egyáltalán nem számít, hogy nehezen élvez-e el vagy sem, mert az előváladéknak nem kell 15 perc.:))


Hány éve menstruálsz? Beállt már szabályosra? Ha igen, akkor tudod pontosan figyelni, hogy megjön-e. És majd akkor ráérsz idegeskedni, ha nem jön meg.

2016. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

8 éve menstruálok és szabályos mindig 27-28 napra jön.

Köszönöm a válaszod.

2016. jan. 3. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyereket akarsz? Nem? Akkor miért vagy ilyen hülye? Így semmi értelme a guminak, mert csak akkor véd, ha VÉGIG viseli.

Esély? 100 nőből úgy ~35-nek sikerül így teherbe esnie (Pearl-index).


A ciklus napjait egyébként a menstruációd ELSŐ napjától kell számolni. Semmit se mond az, hogy a "menstruáció végétől 6 nappal". Egyébként az ovuláció a következő menstruációd ELŐTT ~14 nappal van. Számolj! Ovuláció előtt kb. 3-5 nappal már jó esély van a terhességre.

2016. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már megbocsáSS de írtam,hogy normális válaszokat kérek ezalatt azt értettem,hogy gúnyos megjegyzéseket se kérek. Pl: "hülye vagy"

De azért köszönöm válaszod.

2016. jan. 3. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Normális, hasznos információt tartalmazó választ adtam.

Ha nem védekezel, terhes leszel előbb vagy utóbb.

Ha leveszi a gumit, az egyenlő azzal, hogy nem védekeztek. Az nem védekezés, hogy nem élvez beléd, kihúzza előbb. Megszakított közösülésnek hívják és nem véd a terhességtől.

(És tény, hogy hülye vagy, ha nem jöhet a baba és mégis játszol egy élettel az élvezetért cserébe.)

2016. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi

2016. jan. 3. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:

"Esély? 100 nőből úgy ~35-nek sikerül így

teherbe esnie (Pearl-index)."


Csak azt felejtetted le, hogy mindez EGY ÉV RENDSZERES EGYÜTTLÉT esetén igaz. Egyetlen ilyen alkalomból szinte semmi esélye babára, bár lényegesen több, mint gumival.

2016. jan. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod 😊
2016. jan. 4. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!