Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy a pozitív...

Normális, hogy a pozitív teszt után kétségeim támadtak?

Figyelt kérdés
Egész eddig másra sem vágytam mint egy második babára. Tegnap végre pozitívak lettek a tesztjeim, most meg már alig tudtam aludni az aggodalomtól, hogy mi lesz velünk. Mi lesz, ha egyedül maradok velük? Nagyobbik gyerek 6 éves, pont akkor megy iskolába, mi van ha nem lesz rá elég időm és energiám? Mi lesz a vállalkozásommal? Épp most kezdett felfele ívelni. És ha ő sem fog aludni éjjelente és megint egy évig zombi leszek? Tele vagyok aggodalommal. Ez mással is így van?
2016. jan. 3. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Most mar azert boven van tapasztalatod a gyereknevelesben,biztos hogy megoldod,nekem 3 van mellettuk most csinalom a masodik sulit plusz februartol dolgozok! Minden akarat kerdese! A vallalkozasodba vegyel fel pl segitseget ha csak par oraban is..stb stb. :) Pl az elso gyerekkel en is zombi voltam a masodik meg egy angyal volt ejjel is aludt 1 honapos koratol :)) Minden baba mas..nem bizti hogy nem lesz jo alvo! Gratulalok es razd meg magad legyel hatarozott mindent meg lehet oldani :)
2016. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a negatív gondolkodás negatív eseményeket is vonz be...

majd írj pár hónap múlva

2016. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a 3. Babát várjuk nyárra és szeptemberben kezdi a nagy a sulit a kicsi még ovis. Szerintem egy fokkal jobb lesz így mert én pl munka mellett nem tudnék foglalkozni vele. Talán a bébi sem lesz annyira "rossz fej" 😉 és enged aludni is. A fiam mintababa volt mellette igazi babakék ködben úsztam. Minden úgy volt vele mint a nagykönyvben meg van írva. Hátha kifogom mégegyszer amerikát 😊
2016. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem normális az aggódás, hiszen most már tudod, mivel jár a gyerek. Én is frászban vagyok jelenleg, örülni se tudok még a terhességnek. De majd megoldjuk. :)

Az elsőnél csak sodródtam, azóta tudatosabb lettem, ezért az aggódás szerintem.

2016. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mostmár kezdek örülni is neki, de pont az van amit az utolsó ír, hogy tudom mi vár rám és borzasztóan félek, mert a lányommal egy zombi voltam. Ráadásul szeptemberben megy suliba, amikor én szülni fogok és nem leszek ott mellette hogy segítsek neki :((
2016. jan. 5. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!