Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha barnazok, lehet peteeres...

Ha barnazok, lehet peteeres jele? Ciklus 18. napjan!?

Figyelt kérdés
rendszertelen a ciklusom ,es nem tudom mikor van pe-m es eszrevettem tobbszor is hogy barnaztam es ugyancsak menstruacio elott 2 hettel ... a multhonapban 39 napra jott meg , azelott 32re

2016. jan. 3. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem..ovulaciot a tojasfeherjes nyak jelzi elore.Ilyet nem tapasztalsz? Esetleg homerozz az is jo vagy LH tesztelj :)
2016. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mandiga ***** válasza:
Igen, lehet. Minimális vér, teljesen normális, nem mindenkinek van.
2016. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kedves utolso ha tenyleg lehet akkor mar megvolt vagy lesz a napokban ?
2016. jan. 3. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig a barnazas nem ovus verzes!!! Az inkabb piros vagy rozsaszin pecset!
2016. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hat inkabb rozsaszines , nem epp barna-barna ! mintha ver lenne ojansmi
2016. jan. 3. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Igy mar masabb :) Kapd el a parod akkor :D Sok sikert!
2016. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma szeretkeztunk es a tegnap elott ! :) de ki tudja vajon ovu vagy csak kesobb lesz :) nagyon jo lenne mar a baba! csak nem szabad ragorcsolni sem , es ettol is felek hogy nem jon ossze
2016. jan. 3. 16:32
 8/9 mandiga ***** válasza:

Most kell elkapni a párod, amikor van a vérzés, akkor van az ovud is. Barna azért lehet, mert lassan távozik a hüvelyből és kevés, ha gyorsabban távozna, akkor rózsaszín, vagy piros lenne.

Sok ilyesmit olvastam, ezért írtam, magamon nem tapasztaltam. A peteérést is pár hónapja érzem csak, ahogy a ciklusaimat is csak 4 hónapja figyelem rendesen. Ovuteszt, hőmérőzés.

2016. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2016. jan. 4. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!