Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a normális prolaktin szint...

Mi a normális prolaktin szint a cilkus 3. napján?

Figyelt kérdés

Megkaptam a laboreredményemet, Prolaktin:239,4 mIU/L.

Normális ez az érték?


2008. szept. 16. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy normális. Nekem 300 körül volt, a papíromon az volt, hogy 24-600ig normális. Nem is mondott rá a dokim semmit.
2008. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Mégsem nyugodtam meg, mert akkor nem értem, hogy miért nem jöna baba?
2008. szept. 16. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi! A ciklus egyéb napjain is vettek/vesznek vért? Mert igazából a 21. nap környékén a progeszteronból derül ki, hogy volt-e peteérés!

Nem tudom, hogy pajzsmirigyhormont néztek-e (TSH), vagy inzulint, esetleg kortizolt (mellékvese). Mert ezek mind-mind okozhatják, hogy nem jön a baba.

Nem tudom, mióta próbálkoztok, de a párod is elmehetne spermavizsgálatra!

A ciklusaid rendszeresek? Mert ha igen, akkor mindenképp a párodnál is kutakodjatok!

sok sikert a babóhoz, 1. válaszoló

2008. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neked is nagyon köszönöm a választ. A progeszteron vizsgálat még hátra van, aztán ha nálam minden rendben, akkor a párom megy spermavizsgálatra.

Nálam most néztek Fsh, Lh, Tesztoszteron és inzulin szintet és minden rendben.

Most a következő vérvételre és annak az eredményére vagyok nagyon kíváncsi.

2008. szept. 16. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok neked, hogy minden rendben legyen!

Én is nemrégiben voltam hormonvizsgálaton, és a pajzsmirigyem rendetlenkedik egy kicsit. A lényeg, hogy ha baj van, az derüljön ki mihamarabb!

Üdv,

Az eddigi 2 válasz (most már 3) írója :)

2008. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!