Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli negatív, de késik...

Reggeli negatív, de késik lehet valami?

Figyelt kérdés

Ovut se találtam meg ebben a hónapban, bár sokszor voltunk együtt, de teszten nem volt két csíkom (ovuteszten). Naptár szerint ma kellene megjöjjön, de még semmi, ráadásul fehér tojásos nyákom van, ami ilyenkor semennyi sem szokott lenni...

Van esély a nega teszt ellenére? Sajna nincs itthon több teszt, így max szerdán fogok tudni ismételni, ha addig sem jön meg


2016. jan. 4. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Bőven ráérsz szerdán tesztelni, még jobban is jársz. Korán teszteltél.

A terhesség korai szakaszában még annyira minimális a HCG, hogy nem feltétlenül mutatja ki ilyen korán.

De azt is hozzá kell tenni, hogy még nincs vége a napnak, tehát még akár este is megjöhet, vagy az éjszaka folyamán, illetve bármikor, bármitől késhet vagy maradhat ki, nem csak azért, mert valaki terhes.

2016. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező! Dettó így vagyok, mint te! Ma van a nemvárt, teszt full negatív, fehér tojásos nyák, ami soha nem szokott lenni! Nagyon reménykedek, és félve megyek mindig wc-re, nehogy a papíron lássak valamit, amit nem szeretnék! Én is szerdán készülök valami mással tesztelni! X-epil lett negatív!
2016. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nekem vaterás one step.

szokott lenni nyákom, de mikor megjön és előtte nap már sose. Izgulok érted is :)

2016. jan. 4. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok! Sajnos Nekem megjött! :(
2016. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

sajnálom :( majd legközelebb :)


nekem még nem, vettem tesztet a rossmannba, ha este se, reggel ellövöm


facelle mennyire megbízható?

2016. jan. 5. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, de sok jót hallottam róla! Drukkolok, hogy Neked összejöjjön! Majd írd meg! :)
2016. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
még mindig semmi, de még mindig negatív a teszt :(
2016. jan. 6. 10:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, kérdező? Baba?
2016. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még mindig nega, de még mindig nem jött meg. Időpontot 27-re kaptam...
2016. jan. 11. 17:22
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsi, elfeledkeztem a kérdésről elég rendesen, de ha még érdekel valakit, 34 hetes vagyok, később fogant :)
2016. aug. 8. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!