Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 31 napos ciklus 24-25....

Ha a 31 napos ciklus 24-25. napján barnázok, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk, 5. próbálkozós hónap

2016. jan. 5. 08:37
1 2
 1/12 mandiga ***** válasza:

Beágyazódás is lehet, de menzesz is sajnos. Ha nem szokott ilyen lenni, akkor esélyes a baba.

Én mióta babát akarok, meghülyült a ciklusom, előtte nem tapasztaltam ilyeneket.

Drukkolok, és pár nap múlva csinálj egy érzékeny tesztet esetleg.

2016. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont egy héttel nem várt előtt vagyok. Eddig nem volt jellemző a barnázás. Más tünetem amúgy nincs.
2016. jan. 5. 09:57
 3/12 mandiga ***** válasza:

Akkor esélyes, hogy beágyazódás legyen.

Nagyon drukkolok!!!

2016. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig barnázok. Most már kezdek megijedni, előtte ritka volt ez nagyon, mint a fehér holló, esetleg a mensi előtt volt 1-2 csepp, de az sem volt jellemző. Ez már azt hiszem a 4. nap. Főként reggel,az első pisilésnél van. Következő ciklusban megyek hormonális vizsgálatra, addig az orvos sem fog ezzel foglalkozni szerintem, mert olvastam, hogy hormonprobléma is okozhatja. Bárcsak kisbaba lenne, reménykedem azért.
2016. jan. 7. 07:44
 5/12 ReniAdam ***** válasza:
En is azt hittem hogy hormon gond. De nem az volt :) majd irj mi lett a vége. 17 hkm
2016. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem baba, majd a hormonális eredmények megmondják, hol a bibi :(
2016. jan. 11. 12:13
 7/12 anonim ***** válasza:
szia , mi a helyzet kerdezo ?
2016. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia! Biztosan nem tudni, mitől volt a barnázás, de tippem már van.

Decemberben talált az orvos a jobb petefészkemben egy sűrű bennékű cisztát, ami elvileg az esetek 99%-ával csak műtéttel távolítható el. Tegnap visszamentem, hogy nézze már meg, mi van vele, meg a barnázás is aggasztott.

Nagy meglepetésre a ciszta már nem volt ott. Nem tudni, mi volt ez, nagy szerencsém volt, már eltűnt.

Én arra gyanakszom, hogy vér volt benne, és kipukkadt, az távozott, amiatt volt a barnázás.


Amikor megtudtam a cisztát, elkezdtem barátcserjét szedni, meg cickafark/palástfű teát ittam a ciklusproblémákra is. Hogy ez segítette-e, nem tudom, de most már a babapróbálkozás is esélyesebb ciszta nélkül. Hormonális gondok azért még vannak, de próbálok ahhoz is pozitívan hozzáállni.

2016. jan. 19. 18:53
 9/12 mandiga ***** válasza:

Csak most találtam meg a kérdésed, és láttam, hogy írtál.

Hogy alakulsz azóta? Velem sincs rendben valami, de ár nem tudom mit is gondoljak.

2016. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Még várok a 21. napi hormonsor eredményére, de a hőm alapján vmi tuti nem oké, ugyanis napok óta visszaállt a ciklus első felében mért 36,5. Szóval vmi nem stimmel tutira :(


Viszont az kecsegtető, hogy ebben a hónapban még se fájdalom, se alhasi szurkapiszka, se barnázás...stb nem volt. A ciklus 26. napján vagyok. Bízom benne, hogy a gyógynövények használnak majd, bár a palástfű teától iszonyatos hányinger és émelygés gyötör, sajnos éhgyomorra nem is tudom meginni, már 4x hánytam tőle reggel. Ha megvan a vérvétel eredménye, és látja a doki, talán többet tudok majd.

2016. febr. 2. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!