Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Udv. lenne egy olyan kerdesem...

Udv. lenne egy olyan kerdesem hogy a parommal oktober 10-en voltam egyut es terhes. 11-hetes azt mondta 15 en lesz az uh akkor hany hetesnek kell hogy legyen?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 09:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha akkor lett terhes mikor irtad,hogy együtt voltatok,akkor már 14-15 hetes terhesnek kellene lennie.Az jó lenne ha tudnánk mikor menstruált utoljàra.Mert akkor pontosabban ki lehetne számolni.
2016. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha a nagykönyv szerint számoljuk, 28 napos ciklussal, 14. napon ovulációval, akkor szeptember 26.-án volt a menzesze első napja. Ez alapján 15 hetes terhes most.
2016. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy hiába tudunk minden adatot pontosan, és stimmel minden ha félrelépett mikor veled is volt nem tudhatja senki,hogy kié a baba. És itt ugye még számításba se vettük,hogy bármikor lehet extra peteérés is.
2016. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Extra peteérés....

A spermiumok max 5 napig maradnak életben. Ebben az esetben is kb. 14 hetes lenne.


Kérdező: ha csak ez az egy alkalom volt, vagy ez az utolsó, akkor a 11 hetes magzat kizárt hogy tőled legyen.

Sajnálom.

:-(

2016. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Még ha október 10-én is volt a menzesz első napja, akkor is 13 hetes lenne.

De erre minimális az esély hogy így teherbe esik, és nem írtad, hogy akkor megvolt neki.

2016. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen, ha CSAK 10én voltak együtt...
2016. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha október 10én voltatok együtt és abból lett a baba akkor:

az utolsó menstruációja: szeptember 26

termékeny nap: október 10

ma: 14hetes 5 napos terhes


Itt egy kalkulátor: [link]

2016. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%

Azért még nem kéne leírni a kislányt.


Egyrészt: mégis mikor közölte ezt veled?

Másrészt: rengeteg többgyerekes nő sincs tisztában a terhességi hetek számolásával.


Ráadásul rendszertelen ciklus esetén, vagy ha egyszerűen nem emlékszik az utolsó menstruációja dátumára, akkor az orvos egyedül az ultrahang által adott adatokra alapozva becsüli meg a terhesség korát és bizony egy milliméter "elmérés" is HETEKET jelent a becslésnél.

2016. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Most vagyok 11 hetes+4 nap,okt 7.én volt meg utoljára,de a méretei alapján és mivel nem voltunk együtt csak a mensi előtt pár nappal,2 héttel ovu után fogant.


Lehet később fogant,de elvileg 15.án 14 hetes lesz. Miért nem hiszed,hogy tőled van?

2016. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!