Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos ciklusom van elsején...

28 napos ciklusom van elsején nagyon fájt a hasam akkor volt peteérésem előtte 1-2 nappal és utánna egy nappal is együtt voltunk a párommal védekezés nélkül. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Mikor tesztelhetek leghamarabb?

Figyelt kérdés
babát szeretnénk 2 napja hasszurkálást éreztem némelyik erőssebb volt fáj enyhén a mellem és a hassam alja egy hét mire megjön a méhszájam nagyon fent van alig érem el.

2016. jan. 7. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem csütörtökön volt a peteérésem, előtte szombaton voltunk együtt... (meg utána is, de nyilván az már kiesik) nem igazán értem, de 9 hetes vagyok. ráadásul így uh alapján doki szerint szerdán estem teherbe, bár nyilván az az egy nap nem számít, csak vicces, hogy abban a hónapban direkt nem voltunk együtt, előtte meg nem is tudom hány hónapig aktívan próbálkoztunk :)

sorsbaba :D

szorítok neked :)

2016. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod boldog babavárást
2016. jan. 7. 23:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Neked volt valamilyen tünet? hasszurkálás ilyenek?
2016. jan. 7. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!