Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon megis terhes vagyok?

Vajon megis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

8 honapja lassan,hogy elvesztettem a szozessegem..azota eleg rendszertelen a menstruatiom.csak mult honapba volt vegre 28 napos a ciklusom.

Igy most januar 5-en kellettvolna megjojjon.

Nagyon stresseltem magam az elmult hetekbe es sokat sirtam..lehet e miatt is kesik?

Meg ugye joval tobbet ettem mint maskor az unnepek miatt.

Ugy erzem fel is vagyok hulve..gyakran jaroj wc-re..

Szeretkeztunk de az ovszer nem volt sosem elszakadva..pedig mind ellenoriztuk aktus utan is.

Miert kesik?

17 eves leszek


2016. jan. 8. 12:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ez nem tipikus ! Ennyi erővel háziorvoshoz se menj ha beteg vagy, mert hátha lógyógysuert ír fel. Velem is ez volt, normálisan kivizsgált, hormonzavar állt a háttérben, egy levél gyógyszer rendbetett, soha semmi gondom nem volt belőle. Fogamzásgátlót már nem írnak fel erre. Első orvost meg úgyis ajánlani szoktak.
2016. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

=-es, ne egy "kislányon" gúnyolódj, ha meg komolyan gondoltad, az még gázabb!


Sírdogált, mert veszekedtek vele, sokat evett, mert karácsony volt és gyakran jár pisilni, mert fel van fázva. Ennyi.


Én 4 napig hánytam, nem ettem, ezért gyenge voltam, szédelegtem, undorodtam a szagoktól. Nem gyerekem volt, hanem Rota vírusom! :D

2016. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!