Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet? 8,5cm uterus.16...

Mit jelenthet? 8,5cm uterus.16mm endometrium. B. o. norm. Ovarium, benne dom. Foll. jelenleg nem látható. J. o. ovarium nem detect. Douglasban min. Szabad folyadék.

Figyelt kérdés
kérdésem az lene, hogy miért olyan nagy a méhnyálkahártyám? És hogy mit jelenthet az a szabad folyadék. Ja és hogy mi aza douglas. Mellesleg ez a 20. napom egész hónapba nézték de sosem találtak tüszőt.
2010. márc. 26. 10:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

ja és most a hasam is fáj és nem tom miért

2 hét múlva kell vissza menjek

2010. márc. 26. 10:48
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi a nyálkahártyám ciklus közepén, ez normális. De tüsződ tényleg nincs a bal oldalon, a jobb petefészkedet pedig egyáltalán nem látja a doki.
2010. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És mi az a szabad folyadék??
2010. márc. 26. 11:36
 4/17 anonim ***** válasza:
a válaszolónak..nem általános méretű a nyálkahártyája attól azért vastagabb, bár ez egyén függő. Nem hiszem, hogy minden nap nézték neked a tüszőidet, mivel a leleted alapján , douglas és szabad folyadék arra utal, hogy most volt tüszőrepedésed! Ha nézték volna minden nap, akkor látták volna a kis tüszőket.És nem értem miért teszed fel két fórumba is a kérdésed, más címen! Es végre fogadd el a választ, hogy csak akkor van a douglasba folyadék ha megtörtént a tüszőrepedés!! És ehhez ugye tüszők is kellettek!! Eü-be dolgozom tudom!
2010. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocs, csak biztosra akartam menni. Kicsit bosszantó, hogy már 1,5 éve próbálkozunk és semmi. A türelmetlenség az oka hogy 2-szer került fel.
2010. márc. 26. 13:27
 6/17 anonim ***** válasza:
A Duoglasban lévő folyadék nem függ össze a tüszőrepedéssel/éréssel. 1000 oka lehet, az egyik a tüszőrepedés. De általában minimális folyadék ok nélkül is lehet. Nekem a 16 mm-es nyálkahártyámra azt mondta a nőgyógyászom, hogy jó, én csak ezt tudom.
2010. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak, a douglasban ismételten írom a folyadék ezt jeletni..én meg ebben dolgozom!
2010. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász vagy esetleg?
2010. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Uh laborban dolgozom
2010. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Én meg orvos vagyok (igaz, nem nőgyógyász). Terhesség is lehet az oka, hasűri gyulladás, daganat, stb. Sok minden. Kétségkívül a leggyakoribb a tüszőrepedés (mint ok), de ha a kérdező azt írja, h uh-gal követték és nem láttak pé-t, akkor nem valószínű, hogy az az ok. A pete nem 2 nap alatt nőmeg és reped meg.
2010. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!