Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nincs esély terhességre?

Ugye nincs esély terhességre?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,már több,mint egy éve vagyok a barátommal együtt.Mindig védekezünk óvszerrel,mindig úgy megy el bennem.Nem vettünk észre szakadást rajta,ha láttuk,hogy bomlani kezd,lecseréltük.Máskor is van hogy 1-2 napot késik de most már 1 hete.Hányingerem van.Remélhetőleg mert laktózérzékenyen néha abba a hibába esek,hogy cappucinot iszom.Ezt ma is megtettem.De inkább emiatt legyen.Légyszi komoly válaszokat!

2016. jan. 9. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet, ha egy hete késik. Nemi élet mellett soha nem 0 az esély a terhességre.
2016. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az vagy...vegyetek tesztet!Patikában,tescoban tuti kaptok.1hét késés azért elég sok Pláne ha egyébként rendszeres!Ha terhes vagy a teszt már mutatja
2016. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom,hogy minimális esély van rá mindig,csak remélem kicsi a valószínűsége.
2016. jan. 9. 13:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért párszor előfordult,hogy ennyit vagy mèg többet késett,de nem gyakran.
2016. jan. 9. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ezt hogy érted, hogy "ha láttuk, hogy bomlani kezd lecseréltük?".. Hogyhogy bomlani kezd? :O
2016. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ilyen fehér kis szöszszerűségek vannak rajta vagy az nem az?
2016. jan. 9. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajna nem latunk beled, csinalj egy tesztet minel elobb. Reggeli elso vizeletbol
2016. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na milett kérdező?
2016. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!