Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézitek a görbémet?

Megnézitek a görbémet?

Figyelt kérdés

[link]

arra lennék kiváncsi,hogy szerintetek volt e peteérésem? sajna nem éreztem semmit eddig..csak esetleg a derekam fájogatott.Olvastam,hogy ha peteérés van akkor tojcsis a folyás..de nekem olyan nem volt eddig..a hőmnek meg nem kellenne kicsit fenntebb lenni? Iszom a cickát és a palástot úgy ahogy kell..


2010. márc. 26. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem volt ovud.
2010. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem ilyen a görbém [link]

nekem is február 01-én volt meg, hol van a többi napod hője? szerintem te is próbáld ki az ovu tesztet!

2010. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utsó válaszolónak:azt hiszem kevered a hónap napjait a ciklusnapokkal nézd meg újra a grafikont!kérdező:honnét tudod,hogy mikor volt pé.-d?Várd meg a nem vártat!
2010. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mikor lehetett a pé-m mivel szinte semmit nem éreztem és se a méhszájam és a folyásom sem olyan mint akkor kellene..ezért nem tudtam eldönteni,hogy mi van..amúgy mára felment a hőm 63.9-re..
2010. márc. 27. 07:24
 5/5 anonim ***** válasza:
19.25-ös vagyok március 01-et akartam írni
2010. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!