Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül egy lombikbébi...

Mennyibe kerül egy lombikbébi program így 2016-ban?

Figyelt kérdés
Az államilag támogatott, és a privát megoldásokra is kíváncsi vagyok. Első vizsgálattól a gyerek születéséig. Elég az összeg. Köszi

2016. jan. 10. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

BMC-ben csinálták a lombikot ami államilag támogatott volt.

Két magán konzultáció: 35.000.-

Injekciók(nekem szerencsére nem kellet sok, de van akinek dupla ennyi kell ).120.000.-

Hormon pótlás 12.hétig: 47.000.-

Két Uh még a meddőségis dokinál:30.000.-


Ez eddig maga a lombik volt hála pénz nélkül, azt nem számoltam bele.. a szülésig pedig csak hiányosan tudok adatokat szolgálni, mert az még messze van.

Sima nőgyógyászomnál 12.000.-/.alkalom (nem tudom hányszor kell még mennem )

Integrált teszt a magasabb kockázat miatt 35.000.-

.

.

.


Maga a szülés 120.000.-

Szülésznő 20.000.-

2016. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az első 5 (de javítsatok ki, ha tévedek) beavatkozást az állam finanszírozza. Ez akkor is igénybe vehető, ha magánkórházban csináltatod. Magánúton így "csak" a többi dolgot kell fizetned, ami önmagában sem csekély, ahogy az előző válaszadó is leírta. Persze ezeket is meg lehet csinálni az állami nőgyógyászaton, csak kérdés, érdemes-e...
2016. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi államilag támogatottba járunk, a + tesztig a vizsgálatoktól tudok árat mondani. 450 ezer Ft volt.
2016. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Martont válasza:

Szia,mi a Sotera járunk, konzultáció,ultrahang,vérvételek ingyenesek,csak a gyógyszerért kell fizetni,ami 100-150.000 lesz max. azt mondta a doki.

Utána, ha sikerül,a terhesség 12.hetéig ide kell járni ,amik ugyancsak ingyenes.

Egyébként nagyon kedvesek a nővérek ,a doki is ,csak ajánlani tudom ,tényleg jó érzéssel megyek oda és nem megy rá "ingünk,gatyánk" :-)

2016. jan. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2016. febr. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!