Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n nagyon erős derékfáj...

11. dpo-n nagyon erős derékfájás (inkább a keresztcsont környékén, jobb oldalon) és megjövős érzés mit jelenthet? 9. dpo-n nagyon fájtak a melleim, ezek tegnapra elmúltak.

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ezek ugyanúgy premens tünetek is. A cicifájás elmúlása nekem mindig mensit előzött meg. De hidd el, hogy a nemvárt előtt SEMMI nem jelent SEMMIT. Ugyanannyira lehet baba, mint nem baba. Drukkolok! :)
2016. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Nekem is mensit szokott jelezni az elmúló mellfájdalom, de csak a mensi napján, nem előtte 3-4-5 nappal szokott elmúlni. Illetve ilyen erősen nem szokott fájni a derekam sem. Azért reménykedek... :) Hátha most végre :)

2016. jan. 13. 08:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Drukkolok, hogy babát jelentsen a derékfájás, stb. Valóban jelezheti ez a babát, de éppúgy a közelgő nemvártat is. Én is mostanában nem várom (17.-ére), és most enyhébb mensis jellegű tüneteim vannak, mint előző hónapokban, amikor viszont erős derékfájástól szenvedtem kb. 4-5 nappal a nemvárt előtt. Szóval egyik hónapban ilyen, a másikban olyan. Egyre inkább azt érzem, h gyakorlatilag bármi, de tényleg bármi jelezheti a babát, derékfájás, stb. éppúgy, mint a semmiféle előjel. Olvastam, hallottam már mindkettőre példát, szóval a teszt és a mensi elmaradása szerintem a legtutibb jel a baba érkezésére. Majd írj, hogy mi újság! :) Drukkolok!
2016. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Akianyu, én is drukkolok Neked :)
2016. jan. 13. 10:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nem tudom nálad mit jelent,de leírom velem mi történt hátha segít.11 dpo-n este észrevettem,hogy fáj a derekam amikor lefeküdtem aludni.Csak kipockolással volt jobb.12 dpo-n egész nap tartó mensi erősségű görcsöket észleltem ami miatt azt hittem meg fog jönni,de ma reggelre 13 dpo-ra elmúlt és lám ma reggel pozi lett a 25-ös tesztem.A mellfájdalom az jön és megy...eddig nekem is mindig fájt a mellem,2 napja csak az egyik bimbóm.

Úgyhogy igen jelezhetnek babát (mint az én esetembe),de jelezhet mensit is.Én nagyon szurkolok a babához!Írd majd meg mi lett végül :)

2016. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, szívből gratulálok, akkor most nagy az öröm Nálatok :)

Természetesen megírom, mi volt, ez a 11. hónap, hogy próbálkozunk, nagyon örülnénk, ha jönne végre a baba :)

2016. jan. 13. 20:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ezek a tüneteim,17-re nem várom :)
2016. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves Kérdező!

Igen nagy az öröm 5 éve vártunk Rá már csak maradjon is :).

Utolsó Neked is nagyon szurkolok!

5-ös

2016. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Gratulálok én is neked! :) Nálam annyi változás van, hogy tegnap este elkezdett görcsölgetni a derekam, ma reggel óta pedig szintén ezt érzem, tipikus mindjárt megjön érzéssel párosulva. :( Ma vagyok a 12.dpo-n. Amiket te leírtál tüneteket, teljesen ugyanazt érzem...ki tudja mi lesz ebből. Még van 3 napom a nemvártig.
2016. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hajrá, szorítok mindenkinek :)

Most pár hónapig nem mértem a hőmet, "csak" az elmúlt 3 napban, tegnap és tegnapelőtt 37 volt, ma leesett 36,7-re, szóval ebből biztosan mensi lesz... Készülök teljes kivizsgálásokra, reméljük, az orvos majd megtalálja a probléma gyökerét és "megszerel" :)

2016. jan. 14. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!