Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki gyereket akar,...

Ha valaki gyereket akar, akkor vajon miért védekezik? Ezeket a kérdéseket soha nem értem.

Figyelt kérdés
Nem egyszer olvasom itt az oldalon, hogy "jajj, ugye így nem eshettem teherbe, kiszakadt a gumi/kimaradt a tabletta/utólag raktam fel a hüvelykúpot... És a kérdés végére odabiggyeszti, hogy de amúgy örülnének a babának, meg amúgy is szeretnék már. Most akkor mi van? Ha tényleg gyereket akarnak, akkor egyáltalán minek "próbálnak" meg védekezni? Most akkor vagy akarom vagy nem. Bár nekem nagyon gyanús, hogy ilyen esetben csak a kiíró fél szeretné annyira. Vagy én nem tudom.
2016. jan. 13. 10:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is az a helyzet, hogy élesben csak júniusban szeretnénk elkezdeni próbálkozni, mert ha akkor jönne össze, akkor az sokkal ideálisabb lenne, mintha most.

De csak az eszünk miatt várunk addig, szívünk szerint már 1 éve belevágtunk volna. Mi is csak peteérés környékén védekezünk, egyébként nem. Ha becsúszna, nagyon boldogok lennénk, mert már nagyon vágyunk rá, csak a körülmények még nem a legideálisabbak.

2016. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!