Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm akkor most terhes...

A barátnőm akkor most terhes vagy nem? (okt 29-én voltunk utoljára eggyütt tehát több mint egy hónapja)

Figyelt kérdés

miután eggyüt voltunk azután pár nappal rá megjött neki és az tartott is egy hétig aztán egy hónappal nem jött meg neki elhúzódott 3 hétig azaz máig és ma mondta hogy megjött neki... pár óra múlva már írta is hogy vége de a hasa nagyon fáj... a hasa az idáig is nagyon fájt neki mindegyik elött de azt mondta most jobban... a hasa még mindig fáj de a mensije a most tartott kb pár óráig azt mondta hogy nem jött sok de nem is kevés olyan közepes.... este 20:30 kor amikor még nem szokott lefeküdni megírta hogy most hirtelen elfáradt úgy hogy lefekszik .akkor most lehet terhes vagy nem


az utolsó eggyüt létnél akkor lett nagyjából elveszítve és nem volt bent sok kb 1 cm ment be...szóval én még szüznek is mondanám mert szinte éppen hogy csak arra járt valami...


csak azt is mondta hogy neki még nem maradt el három hétig de azt is mondta hogy most az anyukájának is pont sokat késik neki tegnap jött meg...

mi még nagyon fiatalok vagyunk nem kéne ez most és ez miatt nagyon izgulok... és sajnos miattam mert mivel én félek ezért nem szándékosan megijesztem hogy.... szóval ő is kicsit már de azt mondja semmi más nincsen ő nem gondolja hogy terhes mert mást nem érez semmi olyat amit kéne...



2016. jan. 13. 22:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
védekeztetek arra az 1cm re is?
2016. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
elnézésást sajnos november 29-én volt...
2016. jan. 13. 22:24
 3/16 A kérdező kommentje:
sajnos nem ...
2016. jan. 13. 22:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Minimális az esélye de a drogériákban 400-500 ft-ért lehet tesztet venni ilyenkor miért nem azt teszitek? Főleg hogy ez a kérdés már volt kinn pár napja ahol ugyan ezt meg az orvost javasolták. Legközelebb meg gondolkodjatok nem olyan drága az a koton mint egy abortusz.
2016. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"az utolsó eggyüt létnél akkor lett nagyjából elveszítve és nem volt bent sok kb 1 cm ment be...szóval én még szüznek is mondanám mert szinte éppen hogy csak arra járt valami..."


hát ezen szakadtam! szerintem ti még ne éljetek nemi életet! :D

2016. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jólvan bocsi igazad van de nagyon siettem mert izgulok félek... és ráadásul mostanában nagyon fáj a hasa és ráadásul nagyon könnyen elfárad ... ezek mind rosszak gondolom :(
2016. jan. 14. 16:04
 7/16 A kérdező kommentje:

ez régi kérdés ezért ide írom a mostani tényeket:

tehát november 29-én voltunk utoljára eggyüt azután pár nap múlva megjött neki ami rendesen jó is volt azután nem is jött meg egészen most 13-áig akkor megörültem de végül pár óra múlva el is múlt és elvileg kevés jött azután 1-2 napra rá megint megjött és az rendesen egészen kb tegnapig tartott azt mondta amikor megkérdeztem hogy a mikulás rendesen hozott e ajándkot azt mondta hogy olyasmi... tehát nem hiszem hogy túl kevés jött volna csak mert olvastam olyat hogy terhes nőknél van olyan hogy még megjön neki csak kicsi kb. és azt mondta nekem hogy kb 3 napja éjszakánként hányingere van és mivel most múlt el a menzesz eltudom képzelni hogy az miatt volt és tegnap mondta hogy nagyon fáj a feje és egy zuhanyzástól jobban lett ... terhességi tesztet azért nem vettem neki mert legközelebb 1 hónap múlva tudok vele találkozni és ő biztos volt benne idáig is hogy nem terhes és mióta megjött neki azóta csak röhögünk ezen inkább csak én stresszelek hogy még lehet-e. és még az anyukájánál sem szívesen buknánk le hogy nagy rá az esély szóval inkább ez így maradt sajnos... az incidens a következő volt: a péniszem meg az ő vágináját suroltuk tehát nem bent volt hanem így kint egymásnak dörzsöltük ezután én elmentem és letöröltem és csak azután 5 kb 5 perc múlva tényleg MAXIMUM 1 centit raktuk be de tényleg maximum tehát szitne csak arra fele ált ennyi ... ő pajszmirigy túműködése miatt szenved évente egyszer rutinvizsgálatra jár ott elvileg kérdezik mindig hogy jött e rendszeresen a mikulás és elvileg idáig mindig max 1 hetet késett

2016. jan. 19. 19:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Ennyitől szerintem nem lehet terhes, nekem is volt olyan hogy majdnem egy hetet késett pedig alapból mindig pontos. De ha rástresszel, nem csodálom hogy össze-vissza jön meg neki, meg késik. Tesztet kell venni, meg védekezni, és akkor nincs min aggódni.
2016. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

November 29-e már mindjárt két hónapja volt... illő lenne venni egy tesztet és elvégezni... mert már tuti kimutatja ha van valami... mert ha esetlegesen terhes is a barátnőd akkor azt a 12. terhességi hétig tudja elvetetni, persze ha elakarja, ... bár a hangvételedből és a szóhasználatodból is látszik, hogy fiatalok vagytok még egy gyerekhez... !


Legközelebb inkább védekezzetek rendesen vagy inkább ne szexeljetek !!!!

2016. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyébként komoly egészségügyi problémák miatt is lehet az egész, szóval ha már ahhoz életképtelenek vagytok, hogy terhességi tesztet vegyetek 2 hónapnyi aggódás alatt, legalább rugdosd el a csajodat egy nőgyógyászhoz...
2016. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!