Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt délutáni...

Terhességi teszt délutáni vizeletből mikor mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 25 mIU - X epil teszt peteérés után hány nappal tudja kimutatni a terhességet délutáni vizeletből? Csak az elmaradt menstruáció után pár nappal mutatja ki délutáni vizeletből? Délben teszteltem erős pozit. 27-ére nem vártam,de mindig változóak a ciklusaim. 3-án d.u teszteltem erős pozit. A nemvárt napján nem teszteltem


Csak mert változóak a ciklusaim :) Kíväncsi vagyok mikor foganhatott a baba :)



2016. jan. 14. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, de az elmaradt menstruáció napján már elvileg bármikori vizeletből kimutatható a terhesség, nincs olyan nagy különbség a reggeli és a későbbiek között (csak annyi, hogy a HCG mennyisége folyamatosan nő).

Nekem az esedékes menstruáció napján este lett pozitív az X-epil teszt, a tesztcsík kb. feleolyan erős volt, mint a kontroll. Másnap délután egy másik teszt már nagyon erős terhességi csíkot produkált (erősebb volt, mint a kontroll).

2016. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,nekem 25-26 napos ciklusaim vannak, x-epil nemvárt napján du negatív lett,másnap amikor még szintén megjöhetett volna reggel is negatív. Csak 3 nap múlva teszteltem vele újra (közben másik márkájúak mind középerős pozik) és du-i pisiből lett halvány pozi. Nekem nem jött be,itt is megoszlanak a vélemények. Van akinek már nemvárt napján mutatott vmit,van akinek 1 hetes késéssel lett pozitív. Én tudom hogy leghamarabb a 14-15.napon foganhatott,előtte nem voltunk együtt,így valószínűleg az x-epil nem a legérzékenyebb,és azért lett az első 2 negatív mert a baba is pár nappal kèsőbbi mint ahogy lenni szokott a pé-m.
2016. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármit is válaszolnék, szívből gratulálok!!!!


Tényleg egyénfüggő, nekem nemvárt után két nappal mutatta ki halványan, viszont szabálytalanok a ciklusaim, gondolom, egy hosszabban sikerült a terhesség.

Ez alapján nagyon nehéz belőni, vásárolj digitális clearblue-t, az ad egy hozzávetőleges becslést. (Csak adj hozzá két hetet, így kapod meg, hány hetes vagy, mert egyébként fogantatástól számol.


Ha valami miatt hcgszintet néznének nálad, az alapján be lehetne lőni, hogy hány napos...de emiatt ne menj magánlaborba! Az ultrahangos eredmények alapján jobban be lehet lőni, az első 12 hétben az embriók méretei hasonlóak, az akkor számított terhességi idő alapján tudnak majd korrigálni neked egy terhességi kort. (Ha van rá mód, és tényleg kíváncsi vagy, ebben az időben nézz el többször ultrahangra, pár napos különbséggel ugyan, de következetesen nő ilyenkor a baba . :)

2016. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!