Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kéthét van még a menstruációmi...

Beus1990 kérdése:

Kéthét van még a menstruációmig de már tegnaptól elkezdet fájni a bimbóm és volt kétszer olyan hogy erős szúrást éreztem lent. Szerintetek baba lehet!? Nagyon szeretném!

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ezeknek a tüneteknek az ég világon semmi közük a terhességhez!

Gondolj csak bele, egy átlagos ciklussal rendelkező nőnél kb. félidőben, azaz mint most neked van ovulációja. Ekkor nagyobb az esély arra, hogy összejöjjön a baba. De a megtermékenyüléstől számított kb. 10 nap, mire megtörténik a beágyazódás és onnantól beszélhetünk igazából terhességről, akkor kezd el termelődni a HCG nevű hormon, ami eleve a terhességi tüneteket okozza. Akkor szerinted van bármiféle köze a tüneteidnek a terhességhez?...

2016. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dugj sokat a férjeddel és akkor lesz baba.

Feladatod:Ma este 3 órán keresztül csak szex.

2016. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb. most lehet peteérés amennyiben 28 naposak a ciklusaid. nézz utána a fogantatásnak, ha babát terveztek, a peteérés megtermékenyülés folyamatának. könnyebb dolgod lesz.
2016. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha még két hét van a mensiig, akkor most van ovulációd kb., mert a luteális fázis többnyire 14 nap.


Tehát nem, baba még semmiképp, kb. most fogant meg, vagy csak most fog még.

2016. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar még nem lehet tünete. Sőt, valószínűleg még csak a napokban kellene összejönnie. Legyél együtt a pároddal és ne stresszelj rá. A figyelmedet pedig próbáld elterelni,hogy ne csak ezen forogj. Ha kimarad majd a menstruációd akkor tesztelj következő nap, de még akkor se biztos, hogy jó eredményt mutat. Nekem csak 5 nappal később lett pozitív a teszt.
2016. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt másold ki valahova, és akkor legközelebb nem kérdezel ilyen butaságot ;)


megjött a mensesed, az egyszerűség kedvéért, 01.01.-én. tart 6 napig, majd a 14. nap körül peteérésed lesz, akkor vagy termékeny. újabb 14 nap és megjön a következő mensesed 01.28.-án.

na most, ha két heted van a mensesig, akkor PONT most van peteérésed, tehát ha mostanában együtt voltatok, már lehet, hogy elindult a folyamat, de bármilyen tesi jele legkorábban KÉT HÉT MÚLVA lesz.

nem most.


amit te érzel, azt vagy beképzeled, vagy más, szerintem amúgy pont a peteérésedet jelzi.


a fontos infók hiánya miatt szerintem várj még egy kicsit a babával.

2016. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!