Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már úgy, hogy duplájá...

Jártatok már úgy, hogy duplájára nőtt a melletek a nemvárt előtt pár nappal, de mégsem voltatok terhesek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
...azért nem a duplájára:)),de igen,tüszőrepedés után minden hónapban.Ráadásul nagyon fáj is.Mensi után 1-2 nap alatt fokozatosan "lelohad".
2010. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor nőtt meg, mikor terhes lettem.
2010. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, és azt hittem sikerült, de nem :(
2010. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nekem sose nőtt még így meg, melltartó nélkül meg rettenetesen fáj, melltartóban is ha futok, áá nagyon rossz, olyan súlyosak lettek, meg mint ami megégett volna a napon.


az az igazság hogy március 4én jött meg nekem, 12-13án voltunk együtt, akkor se bennem ment el, de visszatetette, ma 25ös teszttel teszteltem, hogy mivel hamarabb volt hátha mutat valamit, de semmi, pedig ha terhes vagyok szedném az elevitet.


Köszönöm a válaszokat, várok még tapasztalatokat.

2010. márc. 27. 17:00
 5/10 A kérdező kommentje:
meg azt is furcsálom, hogy nem fokozatosan nőttek ekkorát, hanem egyik reggel már ezt vettem észre, hogy mintha nagyobb lenne, rá 2-3nap és határozottan nagyobb, és fáj is.
2010. márc. 27. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szokott fájni mielőtt megjön.Volt már olyan hónapom is h nagyon megnőttek a melleim majdnem a duplájára a párom is meglepődött és iszonyúan fájt.Vettünk is tesztet de negatív lett és pár nap múlva meg is jött.
2010. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én minden hónapban így járok. Iszonyatosan fáj, megduzzad, kemény és nehéz (ezt a hátamon is érzem rendesen, amúgy sem kicsik a melleim). Peteérés környékén kezdődik és kb. 2 hétig tart. Egyik napról a másikra kezdődik, és csak fokozatosan múlik el.
2010. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is minden hónapban ez volt az érzésem, de amikor terhes lettem akkor semmilyen cicifájdalmam nem volt csak érzékeny m.bimbó. Nekem mindig a mensit jelezte a duzzadás.
2010. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint az utolsó. Mindig nagyon fáj a mensi elött, hatalmasra daganak a melleim, de amikor terhes lettem, akkor nem fájt, csak a mellbimbóm, szó szerint hozzá sem lehetett érni. Mindegyik terhességemnél igy volt. A megduzzadás pedig azután kezdödött, amikor már régen meg kellett volna már jönnie.
2010. ápr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor is szedheted a magzatvédőt, ha nem vagy még terhes:)
2010. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!