Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egriek, Eger környékiek!...

Egriek, Eger környékiek! Tudtok jól felszerelt, normális nőgyógyászt ajánlani, akinél nem kell alkalmanként órákat várni, és nem drága egy vizsgálat?

Figyelt kérdés
A korábbival meg voltam elégedve, csak órákat kell ülni egy kis -várónak nevezett- lyukban, és a pénztárcám sem bírja mostanság.
2010. márc. 27. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ismim a Fülöp Viktort ajánlotta..5E egy vizsgálat és már 4d uh-ja van álítolag amiért nem kell külön fizetned.

Engem ő vett fel anno mikor bementem szülni,akkor el akart küldeni hogy nem is folyt el a magzatvizem,viszont vesetágulatos a baba és felőle rögtön aggodott és kérdezete mikor megyek ujra vizsgálatra,stb.Szerintem jó doki!Jah és egyszer voltam nála hogy megnézze a baba nemét,19hetesen és nagyon rendes volt,kedves és közvetlen:-)Persze eltalálta,fiam lett.

2010. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én Dr. Fritz Sándornál szültem, és a terhesség alatt is hozzá jártam. Max. 20 percet vártam. Egy vizsgálat 5000. De ahogy előttem írták Fülöp doktor is nagyon jó. Csak nála már 7000 egy vizsgálat. Ezt onnan tudom, mert ismerősöm nála fog szülni egy hónap múlva, és mesélte, hogy a 4d miatt emelte meg.
2010. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia második,elő vagyok:-)

7000Ft????Nem semmi..pedig gondolkodtam rajta,de akkor maradok a "régi"dokimnál akinél az első kettőt szültem.

Micsoda árak vannak..vagy csak én sokallom?!

2010. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Azért sztem érdemes utána érdeklődni, mert ezt nekem csak mesélték. A saját dokim árait tudom. Egyébként Fülöp nagyon jó orvos. Amikor Fritz szabin volt, neki adott át, és maximálisan elégedett voltam vele. Persze én nem cserélném le az enyémet, de mindenkinek más jön be. Megkérdezni nem kerül semmibe.
2010. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Kedves Dr. Fritz-hez járó! Írtam neked privit pár kérdésemmel, előre is köszönöm, hogy válaszolsz nekem.

2010. márc. 27. 14:27
 6/6 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés: Fritz-nek van ultrahang a rendelőjében?

Hüvelyi vagy hasi?

2010. márc. 27. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!