Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E miatt keshet a menstruaciom?

E miatt keshet a menstruaciom?

Figyelt kérdés
November vegen fekudtem le a baratommal vedekezes nelkul (nem ment el bennem) és akkor majdnem egy hetet kesett a menstruaciom, de vegul december 8-an megjott.December vegen megint lefekudtunk, de kicsit be voltam rugva és nem emlekszem, hogy elment e bennem vagy sem, de nem jott meg a menstruaciom és már komolyan kezdek aggodni,vettem tesztet, de de pozitivat se negativat nem mutatott ez akkor, hogy?! Ezenkívül, hogy nem jött meg semmi mást nem tapasztalok.Terhes lehetek vagy ez normális?

2016. jan. 17. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz. De hogy érted h se pozitivat se negativat nem mutatott a teszt?? Akkor valamit nagyon rosszul csinaltal!!
2016. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Csóró vagy vagy csak szimplán hülye, hogy gumi nélkül csinálod?
2016. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,h hibas volt a teszt amit csinaltal. Vegyel masikat es az utmutatoja alapjan vegezd el.legjobb,ha nem rapidilsz,hanem mondjuk egy poharba es az adott masodpercig bele tartod,de ne erjen a vonal fole... (Altalaban 3,5,10masodperc szokott megadva lenni) majd sz adott perc utan olvasd le az eredmenyt... (Ez altalaban 3perc) ha 1csik,akkor nem vagy terhes,ha 2 akkor baba van a dologban
2016. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!