Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az egyik csík halvány...

Ha az egyik csík halvány elmosódott akkor nem teres a barátnőm?

Figyelt kérdés
Másik csík halvány elmosódott. Naptármódszer szerint védekeztünk. Menszesz után belementem, de nem volt peteérése. Nagyon fiatalok vagyunk még egy babához. Viszont ő biztos nem vetetné el. Mit lehet tenni ilyenkor?
2016. jan. 18. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan védekezni. Ha két csík van akkor terhes, ha elmosódott vagy nem egyértelmű, csináljatok mégegy tesztet.
2016. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én naptármódszer szerinti védekezéssel vagyok most 6 hetes terhes... a spermiumok képesek kivárni, nálunk ez történt.

A "halvány elmosódott" csík nehezen értelmezhető... meg kellene ismételni a tesztet egy-két nap múlva, ha terhes, akkor erősödik. Ha pozitív a teszt, akkor irány a nőgyógyász, és megbeszélitek, hogyan tovább.

2016. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A naptár módszerem 7 éves már. Iskolába jár. Erre nem lehet alapozni....ha nem akartok gyereket akkor óvszer tabletta hüvely gyűrű esemény utáni tabletta spirál hüvely krém. ...soroljam még? Ez a leg felelotlenebb védekezési mód csak szólok. ..jah..meg a megszakitasos...az én időben kivettem című jelenet....orvos. ..az a legbiztosabb ebben az esetben. Vérvétel kimutatja hamar.
2016. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Naptármódszer az nem védekezés. Valószínűleg terhes, de csináljatok még egy tesztet lehetőleg reggel, első vizeletből. A döntés a tiétek, abban szerintem itt senki nem tud segíteni, hogy menjen-e abortuszra, vagy sem.
2016. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Tehát van egy normális csíkotok, meg egy másik, ami elmosódott?

Gratulálok, apa lettél!!


Te innentől ülsz a pálya szélén, és reménykedsz, hogy mégis képes elvetetni, a másik lehetőség, hogy fizeted a gyerektartást, a harmadik, hogy karácsonykor már együtt fényképezkedtek a fa előtt.


Ha nagyon fiatalok vagytok a babához, akkor húzz gumit a far.kadra!!!

Menzesz utáni napokban szex, némi kihagyás után: remek, életképes spermiumok maradnak a petevezetékben, ott már csak kihúzzák azt a pár napot, amíg peteérése lesz. Ha már te nem húztad ki időben....


Az mindegy, hogy a másik csík halvány, nem teljesen olyan, mint a kontrollcsík, ha megjelenik, akkor a barátnőd terhes.

2016. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A naptármódszer annyit jelent nálatok, hogy a kalkulátor szerint kidobott peteérés napját kihagyjátok? Ha nem akartok gyereket, akkor ezt inkább hanyagoljátok.

Ha elmosódott, akkor mindenképpen új teszt!

2016. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon fiatalok vagytok egy babához? és a szexhez nem voltatok azok?? gumival mégis mi bajotok? gyógyszer?

meg kellene érteni, hogy a szex nem csak szórakozás, hanem egy komoly felelősség adott esetben, aki erre nem képes, ne szexeljen!


tezstet ismételjétek meg 2 nap múlva, reggeli, első vizeletből, a leírás szerint - próbáljátok nem eláztatni.

ha pozitív, lehet nőgyógyászhoz menni, nem várni hetekig!


ha negatív, elmenni a legközelebbi boltba egy csomag óvszerért, aztán gyógyszert iratni

2016. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyi, de annyi normális módszer van. A naptárat kb. akkor használnám, ha már mindegy lenne, jöhetne a gyerek, csak esetleg még várnék egy-két hónapot.


Pedig én se biztosítom túl magam, hüvelykúppal védekezünk, de azt szigorúan előírás szerint.

2016. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy hogy halvány a második csik vagy erős ha kettő van akkor terhes
2016. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!