Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Októberben voltam együtt a...

Októberben voltam együtt a barátommal és a közösülés után 10 nappal meg is jött. Nem használtunk óvszert, mert nem volt nálunk. De azóta még 2x megjött és 4 nap múlva esedékes a következő. Ha megjön akkor nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
remelem ez vicc es nem vagy tenyleg ennyire...........
2016. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vedekeztetek lehetsz terhes attol teljesen fuggetlenul,h megjott-e vagy sem...
2016. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Annyira nem nyugodnék bele ebbe a "2x megjött" dologba, mert anyukám is úgy volt velem terhes, hogy végig menstruált. Mivel most már késő lenne neked bármit is tenni, csináltass egy tesztet és ha kell kezdj el baba holmikat vásárolni...
2016. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, valóban lehet terhesség közben menstruáció, pont ezért aggódtam, de az nem valódi menstruáció, hanem csak hasonló, tehát a méhnyálkahártya nem válik le. Viszont ma csináltam tesztet és szerencsére negatív lett.
2016. jan. 18. 20:10
 5/5 anonim válasza:
Legközelebb óvatosan.
2016. jan. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!