Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátnőmmel...

Zefiris14 kérdése:

Lefeküdtem a barátnőmmel óvszer nélkül, szerintetek mi lehet a legnagyobb baj?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel először feküdtünk le, viszont óvszer nélkül. Sex közben nem volt semmilyen vérzés, pedig a szűzhártya átszakítást követően vérzésnek kellene lennie. Valószínűleg nem szakadt át? Tudjuk, hogy hülyék vagyunk, nem vagyok kíváncsi az ilyen megjegyzésekre. Már 5 napja késik a menstruációja. Valószínűleg terhes?
2016. jan. 18. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy nem volt szűzhártyája. Mert olyan is van.


Ha nem védekezzetek akkor minden esélyetek megvan a terhességre.



25F

2016. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem mindenki vérzik. És a korát se tudjuk,lehet nem rendszeres neki még.

Aktus után 11 nappal lehet tesztelni.


A legnagyobb baj meg,hogy a szüleire üt a gyerek.

2016. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet terhes de lehet hogy nem. Az esely megvan ra arra is h valameikotok aides volt vagy valami mas nemi betegseg. Mindre kicsi az esely de nem 0
2016. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A barátnőm 13, én 15 vagyok. Tudjuk, tudjuk, fiatalok vagyunk még nagyon ehhez. Amikor éreztem, hogy elfogok élvezni, az utolsó pillanatban kivettük. Ez mennyit számít?
2016. jan. 18. 18:40
 5/13 anonim válasza:
Az előváladékban is lehet sperma, de az óvszer nem olyan drága hogy ne tudjátok használni.
2016. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 opened paradise ***** válasza:

Bzdmeg...

Az? Halotnak a hónaljcsók.

Szóljatok a szüleiteknek. Ja,ciki,de csak rosszabb lesz,ha nem.

2016. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szépen elbattyogtok terhességi tesztért (dm-rossmann-gyógyszertár), megcsináljátok az útmutató szerint, és kiderül, hogy mi van. Ha megúsztátok, akkor örültök egy sort, és soha többé nem csináltok ekkora hülyeséget, ha terhes, akkor készülhettek a szülők elé, mert elég komoly befolyásuk lesz a jövőtökre.
2016. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

vesztek egy tesztet és izgultok.

ha most megússzátok, akkor pedig mindig védekeztek

ha nem... akkor jön a baj

2016. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem kamuzol
2016. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerinted mi lehet a legnagyobb baj? Ha érett vagy a szexre, talán ezt is tudhatod!


Én sem véreztem és mivel már van 1 gyerekem, biztos nem vagyok szűz 😊. Semmit nem jelent, hogy nem vérzett. De lehetett volna több eszed, hogy legalább védekeztek.

2016. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!