Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap óta a bal oldalam...

Tegnap óta a bal oldalam szurkál lent a hasam aljánál, hol erősebb, hol gyengébb. A mensit 25-re (nem) várom. Örüljek vagy még ne?

Figyelt kérdés

A múlt hónapban nem sikerült, talán majd most? :) A ciklusom csöppet változékony, de átlag 28-29 naposak.

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de úgy érzem, hogy most sikerült. :)Ilyesfajta "fájdalmam" még soha nem volt. A tüneteket egyenlőre nem érzem és nem látom magamon, max annyit, hogy a melleim szintén tegnap óta bizseregnek kicsit, de azokat meg szoktam masszírozni gyengéden.


2008. szept. 17. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

25dike még elég messze van így még akármi lehet a dologból.Lehet,hogy babás vagy,de az is lehet,hogy nem.Inkább ne gondolj rá sehogy,mert ha esetleg megjönne az olyan rossz érzés,mert beleélted magad valamibe és csak gyötörni fog.Én is jártam már így.

Türelmesnek kell lenni a baba meg úgy is jön ha akar.

Más tüneted is van vagy csak ezek amiket leírtál?

2008. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyenlőre csak ezek
2008. szept. 17. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!