Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átléptük pénteken az 5....

Átléptük pénteken az 5. hetet. Barna folyásomb lett. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam 5 hetes, ma èpp sètáltam és éreztem,hogy valami folyik belőlem, dèlután láttam, hogy világosbarna folyásom van, két kis sötèt pötty is volt benne. Most zuhanyzás előtt, megint ez volt, vízszerü világos fehéres barnás folyádom volt. Plusz már elseje öta hasmenèstől szenvedek. Hányingerem nincs, enni nem mindjg tudok,de ha eszek pillanatok alatt vègig megy rajtam. Plusz vannak erösebb görcseim. Valakinek ötlete,baj lehrt?
2016. jan. 18. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen színű folyás nem normális terhesen, ha akarod a babát, menj el holnap orvoshoz. Lehet vetélés eleje, talán ha időben elmész még lehet segíteni. Feküdj, pihenj, szedj magnéziumot.
2016. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barnás folyásból nekem vérzés lett és haematóma.Menj be a nőgyógyászatra nézesd meg magad.

Terhesen semmilyen vérzés nem normális.

2016. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt mindkét terhességemnél, progeszteron hiány miatt. Írtak rá gyógyszert,első 12 hétben viszonylag sokat kellett pihenni, de aztán minden rendben volt.


Kérdező, szerintem minél előbb menj el orvoshoz!

2016. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!