Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az E-vitamintol nem lett...

Az E-vitamintol nem lett hosszabb a menstruaciotok?

Figyelt kérdés

Sajnos volt egy vetelesem. Azutan elkezdtem szedni az E-vitamint, ugyis varnunk kell az ujabb babaval vizsgalatok miatt, gondoltam hogy artani nem arthat.

Azota viszont mar 3 menstruaciom eleg furcsa volt. Az elso nap csak pecsetelo verzes van, majd rendes mensi 3 napig, azutan pedig ismet pecseteles, viszont sokaig, 4-5 napig.

Mivel nekem mindig szabalyos, 28 napos ciklusom volt 3-4 napos menstruacioval, se elotte, se utana nem volt pecsetelo verzesem, igy hirtelen az jutott eszembe, hogy az E-vitamintol lehet.


Tapasztaltatok hasonlot?

3 het mulva megyek vissza vizsgalatokra, akkor derul ki, hogy probalkozhatunk-e mar a kovetkezo honapban, de en addig inkabb mar abbahagyom az E-vitamint. Majd az orvost is megkerdezem akkor errol, de kivancsi vagyok a ti tapasztalataitokra is.


2016. jan. 19. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Az E vitamin csak abban játszik szerepet hogy segíti a beagyazodast vastagitja a nyalkahartyat. Én rendszeresen szedem azóta állt be a mensim. Neked lehet a vetélés miatt ez a vérzés.
2016. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!