Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztekben jártas...

Terhességi tesztekben jártas valaki?

Figyelt kérdés
délutáni vizeletből clerblue-val végeztem tesztet. az eredményt nem tudom értelmezni mert sehol sem látok ilyen képet. se pozitív se negatív teszteket nem találok ilyen formában. megvan a vizszintes és a függőleges csík is de a függőleges csíkom fekete fehér körvonallal
2016. jan. 19. 17:19
 1/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem leírni hogy a teszt digitális. szóval nem hinném hogy szellemcsík
2016. jan. 19. 17:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tennél fel képet, könnyebb lenne
2016. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy kell

nem tettem még itt fel ezelőtt

2016. jan. 19. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu ra es bemasolod a linket majd :D
2016. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt [link] azt írják mindegy milyan a vonal, a + terhességet jelent.
2016. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs kitöltve a függőleges csík, akkor negatív! Ez a teszt ilyen, ha pozitív, akkor fekete az egész! :) Ha negatív, akkor a függőleges csíknak csak a körvonala jön ki, nincs kitöltve :)
2016. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Digitális tesztet csinált, nem a sima Clearbluet!!!
2016. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most ismèteltem meg a tesztet hagyomànyos tesztcsìkkal. Egyèrtelműen negatìv de azèrt köszönöm a segìtsègeket
2016. jan. 20. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!