Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hét után lehet újra próbálko...

4 hét után lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
4 hete vetéltem el. Az orvos azt mondta a vetélés után hogy 1 hónap múlva lehet megint próbálkozni, ami mostmár letelt. Viszont még nem menstruáltam. Ennek ellenére lehet próbálkozni vagy baj lehet belöle?

2016. jan. 19. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne megvárni a következő vérzést!
2016. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, 1 menzeszt mindenképp várj meg.

Nekünk 3 hónapot mondtak, de másfél hónap múlva megfogant a mi kicsikénk :)

2016. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Igen lehet, újra vetélés lehet a vége. Az én dokim azt mondta, 6 hét+3hónap a minimum amikor nyugodtan lehet próbálkozni anélkül, hogy probléma legyen a terhességnél.


Szerintem ne siess annyira, most már tudod, hogy a pároddal nemzőképesek vagytok, egy kicsit még várhat a baba. Már csak a problémák elkerülése végett is.

2016. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor várni fogok. Rossz lenne még egy vetélés.
2016. jan. 19. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy honapot, hanem egy ciklust mondtak. Tehat elso mensi utan lehetett volna probalkozni ismet.
2016. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz nek3m műtéti befejezés volt, de nekem azt mondta a doki hogy vájam meg hogy megjöjjön, utána kontroll hogy minden kiürült e, utána 3 hónapot várjunk. Az első próbálkozás sikerült 12+3hetes terhes vagyok. Eddig minden renben 😊
2016. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem Majusban volt egy vetelesem 5 hetesen nekem is azt mondtak egy mensit varjunk meg. Veteles utan 32 napra jott meg mi voltunk egyutt a kovetkezo verzes elott. Sajnos nekem azota nem sikerult ujra teherbeesni.

Nagyon drukkolok neked mielobb jojjon a baba tudom milyen szornyu erzes ez nagyon sajnalom:(

2016. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!