Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet áll pozitív volt a tesztem?

Lehet áll pozitív volt a tesztem?

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt időben halvány pozitív lett a facelle teszt csikom, de rendesen látszódott a párom és én annyira örültünk hogy babának lesz, aztán vettem egy gabriel tesztet a gyógyszertárban, és ő negatív lett. Lehet hamis pozitív? Vagy ennyire érzékeny a facelle teszt?


Bár olvastam hogy mindkét teszt egyforma érzékeny.


2016. jan. 20. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Lehet hogy terhes vagy csak hibás volt a Gabriel vagy túl híg volt a vizeleted és az alacsony koncentrációt még nem tudta kimutatni.

Lehet hogy nem vagy terhes csak a facelle volt álpozitív esetleg terhes voltál csak időközben az embriónak mégsem sikerült megtapadni.

Az idő illetve egy újabb teszt többet mondhat. Ha nem jön meg addig, ismételj holnap vagy holnapután reggeli vizeletből egy facelle-l. Hátha. ;) Szurkolok!

Addig is ha gondolod feltöltheted a tesztek képeit ide, hátha látunk mi rajta valami hibát.

2016. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Gabriell gagyi teszt! Csinalj masfajtat..esetleg egy ujabb Facellet az jo :)
2016. jan. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ, miért gagyi a gabriel teszt?
2016. jan. 20. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak sajat tapasztalat..a kazettas tesztek kora terhesseg kimutatasara nem jok.Ez egyeni velemenyem :)
2016. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

X-epilt vegyel, sima teszt csikot.


Engem soh anem vert at

2016. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mandiga ***** válasza:

A tesztedről esetleg tudnál képet csinálni és feltölteni?

Lehetséges, hogy úgy vagy mint én. Nekem nagyon sokszor halvány "pozitív" a facelle, és baba nincs. Én már csak akkor hiszem, hogy tényleg pozi, ha erősen látszik, addig nem.

Drukkolok!!

2016. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Képet nem tudok rakni mert ki dobtam a kukába két nappal ezelőtt.

Anno " vizelet sugaras facelle nekem is volt pozitív, többször is és baba nem volt. Több éve volt ez. De amit most csináltam csík volt bele martos.

2016. jan. 20. 09:49
 8/8 mandiga ***** válasza:
Én is a vizeletsugarassal vagyok így. A facelle érzékenyebb mint a gabriel teszt. Vegyél ismét facelle tesztcsíkot, ha baba van, akkor erősebben kell, hogy mutassa.
2016. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!