Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy pozitív, egy negatív...

Egy pozitív, egy negatív teszt 2 óra eltéréssel - most mi van?

Figyelt kérdés

4. napja késik, délután csináltam egy 100-as érzékenységű Gabriel tesztet, közepesen halvány, de jól látható pozitívat jelzett.

Gondoltam, biztos ami biztos, gyorsan vettem Medi-Lab tesztet, 25-ös érzékenységű, az meg egyértelmű negatív...

Még megismétlem majd reggeli pisiből, de mondanom sem kell, pörög az agyam, mint a búgócsiga.

Ilyenkor mi van? Járt így valaki?


2016. jan. 20. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy a pozitív teszt mindig igaz, a negatív még változhat.Ha reggelig nem bírod, szaladj el egy bármikor csinálhatós tesztért!!

Drukkolok!!

2016. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A Gabriel nem 20-as érzékenységű???
2016. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Basszus, igazad van, mindkettő 25-ös, megnéztem a dobozt... A nyakamat tettem volna rá, hogy a Gabriel 100-as... Hülyülök elfele.

Reggel úgyis kiderül "minden", de addig becsavarodok...

2016. jan. 20. 18:00
 4/18 anonim ***** válasza:
Na azért... :) Szerintem a jól látható pozitív az pozitív. Nekem is ilyen lett az első, halványabb a teszt, mint a kontrollcsík, de azért elég egyértelmű... másnapra már nagyon erős volt.
2016. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
[link] Ő az a bizonyos.
2016. jan. 20. 18:13
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez elég pozitív. :)

Felmerült bennem egy másik, hasonló kérdés kapcsán, hogy ugyanabból a vizeletből csináltad? Mert ha 2 órán belül pisiltél újra, akkor annak már nem ugyanolyan lehetett a koncentrációja...

2016. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Annál érzékenyebb egy teszt, minél kisebb a szám, tehát a 100-as (bár én ilyenről még nem hallottam, hogy létezik), az nehezebben mutatja ki, mint a 25-ös, és a 10-es az érzékenyebb, mint a 25-ös (talán ezt akartad írni)
2016. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kétszer pisiltem, és az első pozitív után az ijedtségre megittam majdnem egy liter vizet. Az is okozhatta a negatívat?
2016. jan. 20. 18:24
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, okozhatja simán. Azért az első teszt is haloványka még, könnyen lehet, hogy a második teszthez nem volt elég a koncentráció. Szóval esetedben én pozitívnak venném. :)
2016. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Okozhatja:) nem lety olyan konncentralt a 2. "adag" :) Nyugii. Reggel pozitiv lesz:) Meg hat.. fajta fuggo is! Grat:)
2016. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!