Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek attól ha a...

Terhes lehetek attól ha a barátom gumi nélkül benyomta kb 2-3 cmre?

Figyelt kérdés

Tehát gumi nélkül benyomta olyan 2-3 cmre és ki is vette,max.2x nyomhatta be. 4 hónapja történt,megjött a menstruációm,nagyon nem érzékeltem semmit. Egy időben fájt a hasam de az más lehetett szerintem,mivel akkoriban nem ettem szinte egyáltalán.

Nem is híztam azóta, viszont mostanában kicsit puffadok és ment 1x-2x a hasam. Sokat olvastam arról,hogy vannak olyan nők,akiknek semmi jel nem utalt arra,hogy terhesek és ők is 4-5 hónapban jöttek rá,mikor nőtt a hasuk.

Lehetséges,hogy terhes vagyok vagy csak beképzelem?



2016. jan. 20. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem valószínű, de egy tesztet végezz el
2016. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézd, elven van egy nagyon-nagyon minimális esély, de akkor a világ legszerencsétlenebb embere vagy...

A következő körülmények együttállása lenne szükséges:

-A gumi nélküli behatolás pont az ovulációd idejére esett

-Abban a pár másodpercben volt előváladék, amiben életképes sperma volt

-Azon kevesek közé tartozol, akik terhesen is menstruálnak (nagyon ritka)

-Ez idő alatt semmilyen terhességi tünetet nem produkáltál


Ezek a tényezők önmagukban is ritkák, de így együtt... szóval nyugi, nem vagy terhes. De máskor ne szexelj gumi nélkül, pár másodpercig se!

2016. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
# 1: 4 hónapos terhességet a teszt már valószínűleg nem mutatna ki. A HCG csak a terhesség elején termelődik.
2016. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ez nem igaz, akkor is jelen van, csak kevesebb, itt egy táblázat:

[link]

2016. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) de azért már 4 hónapban egy minimális has kellene látszódjon,nem? Mert nekem ugyanolyan,mint amilyen volt eddig,sőt alól nem is kezd gömbölydedni,meg van az a sima felület és fölötte és kis súlyfelesleg,ami ha leüllök látszik,hogy van egy kis háj,nem kerek ülés közben sem,és be is tudom húzni majdnem teljesen laposra.
2016. jan. 20. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem vagy terhes. Eleve nagyon kicsi lenne az esély (de nem kizárt) így teherbeesni, de neked azóta rendszeresen meg is jött, semmi egyéb tüneted nincs, úgyhogy nem vagy terhes.


Egy valamin viszont gondolkodj el: megéri az a rövid ideig tartó behatolás azt, hogy utána hónapokig (de akár csak napokig-hetekig) ezen stresszelsz? Ugye nem. Szóval legközelebb védekezzetek megfelelően.

2016. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy nagy hülyeséget csináltam,csak nem nagyon néztem utána ezeknek a dolgoknak. De már nagyon bánom,hogy ez is megtörtént.
2016. jan. 20. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
# 4: az ábrán az látszik, hogy a két piros csík közötti zónába esik a HCG-szint, ami azt jelenti, hogy akár nagyon minimális is lehet. Több ismerősömnek a 12. héttől már nem mutatta ki a teszt a terhességet.
2016. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!