Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Le írnátok nekem hogy hogy...

Le írnátok nekem hogy hogy sikerült teherbe essetek? Vagy is ovuláció előtt vagy pont ovukor voltatok együtt? Mennyi időt vártatok a csodára? Illetve ha valaki most próbálkozik szívesen izgulnek vele ebben a hónapban!

Figyelt kérdés
Nekem most volt ovum tegnap mert tegnap élőtt volt pozitív az ovulációs tesztetm és tegnap már negatív volt. Csak tegnap este tudtunk akciozni na de hátha:)
2016. jan. 20. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az első 3 próbálkozós hónapban nagyon rágörcsöltem, állandóan számolgattam, néztem van-e peteéréskor "folyásom". Olyan mű volt az egész együttlét. Akkor a termékeny időszakban sűrűn naponta/kétnaponta lehetőség szerint együtt voltunk, bár a munkám miatt nehézkes volt (én éjszakáztam, párom még nem ért haza addig munkából, stb).Nem lettem terhes.

Aztán picit felfüggesztettük a konkrét próbálkozást, de nem figyeltünk a védekezésre különösebben. Ez volt az 5.hónap (november) jól éreztük magunkat,nem számolgattam stb. Decemberben már pozitív lett a teszt. Először szinte csak fehér csík, majd nemvárt napján erős két csík.

Nem tudom mikor sikeredett :) Volt mobil alkalmazás a telefonomon és ott a naptárban beírtam minden együttlétet és esélyes hogy ovu napján sikerült, de ezt nem tudni pontosan...

Persze könnyű mondani, de próbáljátok lazán a dolgokat, hidd el sokat számít az is. Bár ezt könnyű mondani...Mindenesetre kívánom, hogy hamar sikerüljön!!

Sok sikert! És ne csüggedj, ne idegeskedj, ha nem rögtön sikerül!

27/N

2016. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én még peteérős időszakban sem voltam. Memzeszem elött 1héttel szexeltünk és megfogant a kislányunk. 😃

Hogy hogyan? Hát kis vacsi,zene,lazulós este kis borocska 😉

2016. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4 évig vártunk rá. Úgy néz ki velem volt a baj, uh-n kiderült hogy cisztáim voltak, a dokim azt mondta, lehet, hogy endometriózis, de vártam a további vizsgálatokkal. És milyen jól tettem. :) Már lemondtam róla, hogy összejöhet magától, amikor megfogant. És pont peteéréskor jött össze, a 14. napon.
2016. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ket gyermekem van, 3 terhessegem volt.

Szerencsesek vagyunk, mert mindig hamar teherbe estem. Az elsonel azt sem figyeltem, hogy van-e ovum, vagy mikor, csak egyutt voltunk, amikor jol esett, igazabol minden nap, volt, hogy tobbszor is.

Masodik gyereknel ugyan neztem az ovut teszttel es homeroztem is, de szinten majd minden nap egyutt voltunk.

A harmadik terhessegnel ugyanugy gyakran voltunk egyutt, nem hasznaltam ovutesztet, nem homeroztem es ismet az elso honapban terhes lettem amikor nem vedekeztunk.


Szoval osszessegeben nincs "taktikank", egyutt vagyunk, amikor jol esik es nem vedekezunk.


A kovetkezo honapban probaljuk meg ujra, ha minden jol megy, mert sajnos a 3. babank elment.

2016. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mikor jöttek össze a terhességeim, szeretkeztünk, mikor kedvünk volt. 1-4 hónap alatt jöttek össze.
2016. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekunk a 4. Ciklusban jott ossze. En nagyon ragorcsoltem... ovu teszt meg nyak meg kozepidos fajdalom meg hogorbe... az ovu napjan fogant meg nagy valoszinuseggel :) utolag mar banom, hogy ennyire gorcsosen akartam. te ne tedd! Mikor elengedtem a 3.honap utan mert rajottem h ez igy nem allapot osszejott a 4.honapban. tudom hogy konnyu mondani de turelem es szerelemre fel :) drukkolok!
2016. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Második szinte gondoltam :)) Nagyon köszönöm a válaszokat gratulálok a babakhoz és az ötödik válaszolnak pedig sajnálom a harmadik angyalkát:( hát igazából annyira nem gorcsolok a dolgon meg bőven van időm 23 éves vagyok de azért már a párom még én is sszeretnénk
2016. jan. 20. 22:11
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Naptármódszerrel védekeztünk, mobilapplikáció jelölte a kritikus napokat, de azért néhány ciklusban ovuteszttel ellenőriztem, hogy tényleg akkor van-e ovum... akkor volt.

Így a kritikus napokon védekeztünk...

Decemberben az első kritikus nap reggelén (jópár nappal ovu előtt) megkockáztattunk egy védekezés nélküli együttlétet. Január elején pozitívat teszteltem. Szóval ovu előtt voltunk együtt, mégis becsúszott... Ha már így alakult, marad...

2016. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én az első próbálkozós hónaptól nagyon rágörcsöltem a babára. Már az első hónapban ovuteszteltem, nyákot néztem. A baba nem jött.

Azután, a hatodik próbálkozós hónapban, minden nap dolgoztam, szabadnap nélkül. Nem volt erőm, időm ovutesztelni. Nem is gondoltam, hogy babás lennék. Annyira nem, hogy csak a menzi kimaradását követő 4. napon teszteltem, erős pozitívat.

2016. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát... Igazából én is nagyon rágörcsöltem. 2 hónapig mértem a hőm és ovu teszteltem. A 3.hónapban is elkezdtem mérni,de tiszta cikk cakk lett. Ovu tesztem bár pozitív lett,de ovum nem akkor volt (mint utólag kiderült). Fel is tettem ide gyakra annó a görbém és mki mondta,hogy nem volt ovum,csak próbálkozott a szervezetem (ami jogos mert egyik nap 36,2 másnap 36,7 3.nap 36,3..4.nap 36,8... és így tovább). Nah akkor úgy rá is hagytam agyban,de azért mértem tovább. Mondtam is a páromnak,hogy ez a hónap esélytelen,ugyh nem kell ovura időzíteni. Így rágörcsölés nélkül,akkor voltunk együtt amikor jól esett :)


Aztán elkezdett késni. Gondoltam,hogy azért mert nem volt ovum. Majd teszteltem. Negatív. Eltelt még 1 hét és még mindíg semmi menzesz. Csináltam egy tesztet,pozitív..majd mégegyett és mégegyett :) mind pozitív lett! De! Mikor teszteltem,azokon a napokon is 36.3,36.5,36.4 volt a hőm. Ezért el sem akartam hinni. Ovu tesztet végig csináltam abban a hónapban de csak a 10.ciklusnapon lett pozitív,de akkor ovum sem volt. És mikor negatív lett,akkor meg volt :D a végén már csak azért ovu teszteltem mert olyan sok volt,hogy megakartam tőlük szabadulni.


Kicsit kacifántos a sztori,de a lènyeg hogy pont akkor jött (még nincs itt) a babó mikor nem is számítottunk rá:) mostmár 14 hetes vagyok!


Sok sikert :)

2016. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!