Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek egyet megnyug...

Mikor teszteljek egyet megnyugvás végett?

Figyelt kérdés
Január 9-én védekezés nélkül voltam együtt a párommal. A menstruációm január 14-én volt esedékes, ami meg is jött, azonban "furán" érzem magam. Lehet, hogy a stressztől, tudom, hülye voltam. Szerintetek mikor teszteljek egyet a biztonság a kedvéért? Ha holnap reggel csinálok egy Predictor Early-t, annak az eredményét elhihetem? Olvastam, hogy van olyan eset, mikor a következő menstruáció még megjön, ezért szeretnék tesztelni.
2016. jan. 21. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz Predictorral holnap,várhatóan megbízható eredményt fog mutatni. De tegyük fel 9-i együttlétet követő pl. 11-i tüszőrepedésből még baba fogant, akkor az 14-én még javában úton volt a beágyazódás felé, tehát nem zavarta a zajló menstruációd. Ha a beágyazódás megtörtént, pár napra rá érdemes tesztelni. Ez olyan pont 21-22-i nap. (átlag 10 nappal számolva) Ha nagyon biztosra akarsz menni, még várhatsz esetleg pár napot vele, (legnagyobb időráhagyással számolva most vagy 10-11. napon), de a hétvégén én spec. megcsinálnám.
2016. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2016. jan. 21. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!