Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha előnedves lett az ujjam és...

Ha előnedves lett az ujjam és utána ujjaztam meg a barátnőm lehet terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok és a minap előnedves lett az ujjam és utána ujjaztam meg a barátnőm. Fenn áll a terhesség veszélye?

2016. jan. 21. 22:30
 1/7 anonim válasza:
ilyenek miért szexelnek?
2016. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Biztos hogy terhes lett. Menjen az orvosához, és szóljon a szüleinek is.
2016. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol voltatok biológia órán?
2016. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mivel az elovaladek tartalmazhat spermat elviekben lehetseges volna de tele lenne a vilag zabi gyerekkel ha ennek lenne realis eselye...még egezseges, babaval direktben probalkozo paroknak is.tobb honap mire osszejon a baba, gyakorlatilag 10% az eselye hog a ciklusanak.egyaltlan termekeny napjan voltatok egyutt annak meg szinten minimalis hogy egyaltalan volt sperma.az ujjadon..
2016. jan. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kellett még egy hónapot sem várni a sikerre, egyik babánál sem. 😊
2016. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
átlagosan 5-6 hónap magyarországon az egészséges párok körében a teherbeeés...szerencsés vagy.
2016. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fiam, kèrdezd a szüleidet, hiszen te is így fogantál meg.
2016. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!