Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam orvosnal es megalapitot...

Voltam orvosnal es megalapitott egy 5mm-es petezsakot es 1mm-es babat mikroszkoppal. Ra egy hetre mennem kellett konrollra meg nezett huvelyi ultrahanggal azon mat nem latott semmit. Most mit tegyek lehet attol meg terhes? Tuneteim vannak.

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 08:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Az van, hogy nem vagy terhes.
2016. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
De akkor miert mondta az orvos hogy nem fog megjonni meg hogy mamajd csinaljak egy tesztet. Nem ertem. Multkor meg latta a gyereket
2016. jan. 23. 07:50
 33/41 anonim ***** válasza:
Ha terhes voltál, akkor már akkor pozitívnak kellene lennie a tesztnek, amikor ezelőtt voltál és látott valamit. Ha terhes vagy, akkor most is pozitívnak kellene lennie a tesztnek. De amíg nem írod le, hogy milyen vizsgálat során látott petezsakot, mikor kellett volna megjonnie a menszeszednek, kimaradt-e stb, addig találgatunk. Lehet, hogy valóban terhes voltál és ezt látta uh-n, ha azon voltál, ezt sem tudjuk, csak közben elment a baba, csak még nem indult be a vetélés. Vagy teljesen más történt. Így nem.tudjuk megmondani, hogy te sem tudod, hogy mi történt veled.
2016. jan. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Nezd en ugy kerultem no.dokihoz hogy erosen fajt eloszor vakbelre gyanakottak. De aztan elkuldtek egy kivizsgalasra. Es ott mondtak hogy mivan.
2016. jan. 23. 08:21
 35/41 anonim ***** válasza:
De hasi uh-t csináltak? Ezt illene tudni, ha eszméletednél voltál...
2016. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Huvelyi ultrahangot
2016. jan. 23. 08:40
 37/41 A kérdező kommentje:
Es a hasamalja mèg mindig faj
2016. jan. 23. 08:50
 38/41 A kérdező kommentje:
Vki segitsenek lecives
2016. jan. 23. 13:26
 39/41 anonim ***** válasza:
erős alhasi fájás szerintem nem terhesség jele, hanem valamilyen gyulladásé, vagy a menstruációt jelezheti, vagy épp ciszta válik le.
2016. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Ezek szerint volt egy hüvelyi uh, amin látott babát a doki, majd egy hét múlva újra uh, és nem látott semmit? Teszt mit mutat? Lehet, hogy elment a baba.
2016. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!