Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokat számít a reggeli első...

Sokat számít a reggeli első vizelet?

Figyelt kérdés

Ha pl reggel pozitív egy teszt ,akkor délután lehet negatív?

És fordítva is. Ha valaki délután tesztel és negatív,akkor lehet pozitív másnap reggel? Vagy ez esetben is 2-3 napot kell várni az ismétléssel?


2016. jan. 22. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nálam sosem számított, mindig délután teszteltem, és lett pozitív. Inkább az számít, hogy milyen a vizelet koncentrációja... amikor terhes voltam, az esedékes mensi körül volt, hogy akár fél óránként kellett pisilnem, ez a koncentráció pedig teljességgel alkalmatlan a tesztelésre, jobb néhány óra alatt összegyűlt vizeletből tesztelni.
2016. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én délután csináltam, halvány pozitív lett. Utánna vártam a reggelt, felébredtem hajnali 3kor na mondtam most csinálom meg. Még halványabb lett. Meg is ijedtem. 3 napra rá szintén délutáni vizeletből erős pozitív. :)

6hkm

2016. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!