Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal szeretnénk babát...

Párommal szeretnénk babát próbálkozunk is már október eleje óta (szept. Végén hagytam abba a gyógyszert) Január 4. én múlt el a menstruációm és 14-20 áig volt a peteérésem. Kérdés hogy az alábbi jelek alapján lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
1 hete furcsa érzésem illetve furcsa jelenségek, mint pl kis alhasi szúrkálások szombaton bedagadt az egyik szeméremajkam lila színű még most is és folyásom is van. Terhes lehetek?Ma voltam orvosnál aki rögtön azt kérdezte védekezünk-e mire mondtam hogy nem babát szeretnénk megvizsgált írt fel hüvelytablettát de nem mondta hogy nem lehetek terhes de azt sem hogy igen.

2016. jan. 22. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon koari, ezt nem tudná megmondani egy orvos sem, ezek nem terhes tünetek. szerintem bebéled magadnak. Ha nem jön meg, az jelent valamit, addig ez nem jelent semmit.
2016. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes,de csak a jóisten tudná megmondani,hogy az vagy-e...
2016. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez még korai, van aki tünetmentes az elején.
2016. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért a folyamatnak utána nézhetnél ha már így próbálkoztok :)

a peteérés 1 nap, nem pedig 1 hét... utána 7-10 nap a beágyazódás. ha ez is sikeres, akkor kezdődik a terhesség, majd elkezd termelődni a hcg hormon ami pár nap alatt annyi lesz, hogy a szervezeted is megérzi és tüneteket okoz a jelenléte míg meg nem szokja a szervezeted. tehát peteérés után 2 héttel kezdhetsz valamit érezni, de a leggyakoribb ha csak rá 3 hétre jelentkezik az a pár tipikus tünet.


mondjuk az, hogy bedagad a szeméremajkad, kizárt, hogy koraterhességtől lenne, az majd akkro lehet attól ha annyira nagy a baba, hogy rá tud feküdni és elnyomni egy egy idegre vagy érre. ez majd úgy az utolsó trimeszterben ;)

és nyilván a dokinak tudnia kell, hogy próbálkoztok-e, mert nagyon nem mindegy, hogy milyen kúpot ad, mi lehet a mellékhatása, pl. vetélés mondjuk.

2016. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hogy működik a teherbeesés csak annyi minden hülyeséget összehordanak a neten hogy az ember már azt sem tudja kinek mit higgyen el :) elkezdtem szedni Dr. Czeizel magzatvédő vitamint kollégàm felesége ajànlotta hogy ő is azt szedi illetve szedte :)

Köszönöm vàlaszokat

2016. jan. 22. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!