Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondot okozhat a diétázás a...

Gondot okozhat a diétázás a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni mert jó pár kiló felesleg van rajtam sajnos. 180 ch körüli diétát szeretnék tartani és napi 30 perc tornát csinálnék (ellipszis tréner).
2016. jan. 24. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a diéta segített.17 hónapja próbálkoztunk.Gondoltam amíg várakozunk,életmódot váltok.Következő hónapban pozi lett a teszt.
2016. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nézz utána a neten mi a jó ilyenkor!!Ha babát akarsz most akkor szerintem felesleges a diéta és a torna!Úgy is fel fogsz szedni néhány kilót!Ha terhes leszel meg sokféle terhes torna van amit csinálhatsz és rendben tarthatod magad!A túlzott diéta és torna szerintem veszélyes lehet a babára!
2016. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy felesleges a diéta hogy majd úgyis felszedsz! Ez a legrosszabb hozzáállás.. Én is úgy lettem terhes mint az első válaszoló. Nagy súlyfeleslegem volt, elkezdtem diétázni és mozogni, adtam le, és a következő hónapban terhes lettem.

Annyi, hogy normális diétát alkalmazz, ne éhezz, amit írtál tökéletes. És ne hajszold túl magad fizikailag sem.

És ha teherbe esel beszéld meg a dokival mit javasol, hogyan folytasd..

2016. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teherbeesésnél még segíthet is. Utána óvatosan, de ha nem vagy veszélyeztetett akkor lehet terhesen is. Egyik rokonom teherbeesett ikrekkel idősebb korban. Az orvos mondta neki hogy veszélyeztetett, sokat pihenjen, ne erőltesse meg magát. Ő nem halgatott rá, diétázott ezerrel, meg tornázott, biciklizett és sajna 24 hetesen megisszült. Megbánta, pedig csak attól félt hogy elhízik és utána nem fog tetszeni a párjának.
2016. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy, sőt. Nekem muszáj is volt diétáznom eü okokból.
2016. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindenképpen szeretnék fogyni, meg hát ki tudja mikor sikerül a teherbeesés. Csak azon izgultam, hogy mi lesz ha sikerül és még nem tudom, és megy a diéta és a torna.

Gratulálok Nektek a babához!

2016. jan. 25. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!